Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Rontás ellen mit tehetnék?

Rontás ellen mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Kedves tagok!

Lehet, hogy sokan hülyének fogtok nézni, de nem hagy nyugodni ez a dolog.

A helyzet a következő: kisbabát várok és csak a nagyon szűk családi és baráti kör tudja.

A családban van egy személy, aki végtelenül gonosz és rosszindulatú, mindenkit elmart a férje mellől, aki az én keresztapám.

A kapcsolatot teljesen megszűntettem velük.

Olyan nőt képzeljetek el, aki mindenben a rosszat látja és a saját vér szerinti testvéreit sőt még az anyját is utálja.

Nincsen magával kibékülve, kisebbségi komplexusa van és nem 100-as.

Aki ismeri őt, mindenki ezen véleményen van.

Félek attól, ha megtudja, hogy babát várok rontás küld rám.

Sajnos annyira beteg agyilag, hogy kinézem belőle.

Ma ezt elmondtam anyukámnak, akinek ugyan ezek a gondolatok futottak át az agyán.

Mit tudnék tenni ez ellen? Van bármiféle amulett vagy akármi, amivel meg tudnám védeni magunkat?

Köszönöm előre is!



2023. júl. 12. 14:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
A természettudományokban való elmélyülés sokat segítene, hogy ne higyjél butaságokban. Ha lekéstél róla, a gyerekednek még nem késő.
2023. júl. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es

Szerintem mindenki abban hisz, amiben akar.

Nekem valamiért napok óta ilyen gondolataim vannak, tudnék meg okokat felsorolni, de gondoltam ennyi elég ahhoz, hogy a kérdésemre normális választ kapjak.

Ennek ellenére köszi, hogy írtál.

2023. júl. 12. 14:23
 3/22 anonim ***** válasza:
49%

Be kell kenned magad mind a két füled mögött egy hím krokodil vizeletével pontosan teliholdkor.

Ez mindig segít.

2023. júl. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Utánad be kenem, Te kedves!
2023. júl. 12. 15:11
 5/22 Grimfox ***** válasza:
75%

Először is érdemes lenne tudni, hogy egyáltalán képes e ilyesmire. Nem elég csak úgy rosszat kívánni valakinek. Attól még nem kerül rád rontás.

Ha nem félsz a rontástól, ellenben elutasítod, hogy bárkinek ilyen befolyása legyen feletted, az szintén védelmet ad. A félelem önmagában rosszat tesz. Saját magadnak okozhatsz vele olyan tüneteket, mint amit egy rontás okozna. Persze csak paranoid félelem, és hasonlóan erős érzések képesek erre, de jobb nem kísérletezni. Amíg nem félsz, és erős az akarattal elutasítod, hogy bárki károsan hasson rád, addig te is védve vagy, és a magzat is(mivel ő még teljesen a te védelmed alatt áll).

Ha nem érzed elég erősnek az akaratodat, nem tudsz megszabadulni a félelemtől, akkor rengeteg rontás elleni amulett létezik, ha interneten rákeresel, sokfélét kidob, és válogathatsz közülük, melyik a hozzád legközelebb álló. Ha inkább magad készítenél egyet, hogy te magad állíts fel védelmet, írj egy privát üzenetet, és írok egy egyszerű amulettet, amit olyanok is el tudnak készíteni, akik nem foglalkoznak mágiával, és hasonló témákkal gyakorlatban.

2023. júl. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem simán lehet hogy családtagok megátkozzák egymást

Az én családomban többen nárcisztikusak(igen, nem vagyok szakember de egyértelmű) és folyton egymásra fogják hogy ki átkozott meg kit

Az egyik nagyszülőm egy 2 lábon járó nárcizmus, mindenki egy szarkupac, csak ő az isten és még 80 felett is arról beszél hogy a nagyapám húga átkozott meg mindekit

Mondanom sem kell hogy az egész drága “család” élete mintha eladtuk volna magunkat az ördögnek

Pedig nem emlékszem hogy tegnap épp azt csináltam volna


Szóval vannak ilyen elbaszarintott családok, ja

2023. júl. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Grimfox ***** válasza:
100%
Ilyen családban nem is kell igazi átok. Ez az érzelmi/szellemi környezet magától megmérgezi az emberek életét. Láttam ilyet, és hát tényleg elég cifra. Az is elég kellemetlen, hogy ellentétben az átkokkal, nem egy személyre, és nem egy bizonyos módon hat, hanem minden érintettre hat, és az élet számos területén.
2023. júl. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

5-ös:

Nagyon köszönöm az értelmes segítséget!! Írni fogok privát!

2023. júl. 12. 16:07
 9/22 Grimfox ***** válasza:
Évek óta nem láttam automatikus tárgyesetet hétköznapi beszélgetésben, csak a napirajzban. Üdítő látvány! Várom a levelet.
2023. júl. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

6-os:

Én is így gondolom.. ez a családtag tipikusan olyan, ha neki nem jó, akkor tesz róla, hogy másnak se legyen, iszonyat manipulatív és rosszindulatú.

Tavaly egy számomra nagyon fontos eseményt cseszett el undorító módon, de már előtte is voltak húzásai.

Természetesen azt várja, hogy én kérjek bocsánatot.

Igazából örülünk neki, hogy “megszabadultunk” tőle, viszont egy családtag folyamatosan adja le a drótot rólunk, amitől ki vagyok mert engem abszolút nem érdekel, hogy mi van vele, ne csámcsogjon rólunk.

Anyukám és én sem vagyunk ilyen beállítottságúak, de valamiért mégis ilyen rossz dolgok fordultak meg a fejünkben.

Szegény nagyapám már nem él, de az első pillanatban megmondta, hogy egy kígyó ez a nő és vigyázni kell vele.. lehet paranoiás vagyok, de belőle tényleg bármit kinézek.

Köszönöm, hogy írtál.

2023. júl. 12. 16:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!