Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Rontás ellen hasznos tanács?

Rontás ellen hasznos tanács?

Figyelt kérdés

Úgy érzem rontás van rajtam. Vannak olyan személyek, akikkel inkább megszakítottam a kapcsolatot, tehát van aki küldhette rám.

Lehet, hogy csak én képzelem be, de úgy érzem nem tudom kiverni a fejemből.

Ezért arra gondoltam, hogy vennék egy két talizmánt vagy hasonló dolgokat, hátha segít (placebo hatás).

Tudnátok ebben segíteni?



2020. aug. 2. 12:18
 1/7 anonim válasza:
100%
Szarjál rá.
2020. aug. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Megtettem, de visszakúszik az agyamba. 😔

Főleg rosszabb napokon erős ez az érzés.

És már unom.

2020. aug. 2. 12:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne higgy benne.
2020. aug. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mindent kipróbáltam már, de győz a rossz érzés.

Nem vagyok flúgos csak le szeretném zárni ezt az érzést, már mindegy, hohy hogyan csak működjön.

Ha a sarki ciganyasszony közli, hogy levette az átkot és jobban érzem magam nekem az is jó.😂

2020. aug. 2. 12:32
 5/7 anonim válasza:
74%
Nem létezik rontás.
2020. aug. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Nincs olyan hogy rontás tehát nem kell aggódnod. Tudod mi a legjobb amit tehetsz? Keresd meg a valós okán annak ami miatt szarul érzed magad és az ellen próbálj meg tenni ne pedig kitalált mesékkel próbáld meg megmagyarázni hogy miért van rossz kedved
2020. aug. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%
Haz az agyadba úszik akkor bizony chutullu meg kell tatrani a 2 métert tőle mindenféleképpen.
2020. aug. 6. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!