Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Rontás ellen mit tehetnék?

Rontás ellen mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Kedves tagok!

Lehet, hogy sokan hülyének fogtok nézni, de nem hagy nyugodni ez a dolog.

A helyzet a következő: kisbabát várok és csak a nagyon szűk családi és baráti kör tudja.

A családban van egy személy, aki végtelenül gonosz és rosszindulatú, mindenkit elmart a férje mellől, aki az én keresztapám.

A kapcsolatot teljesen megszűntettem velük.

Olyan nőt képzeljetek el, aki mindenben a rosszat látja és a saját vér szerinti testvéreit sőt még az anyját is utálja.

Nincsen magával kibékülve, kisebbségi komplexusa van és nem 100-as.

Aki ismeri őt, mindenki ezen véleményen van.

Félek attól, ha megtudja, hogy babát várok rontás küld rám.

Sajnos annyira beteg agyilag, hogy kinézem belőle.

Ma ezt elmondtam anyukámnak, akinek ugyan ezek a gondolatok futottak át az agyán.

Mit tudnék tenni ez ellen? Van bármiféle amulett vagy akármi, amivel meg tudnám védeni magunkat?

Köszönöm előre is!



2023. júl. 12. 14:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Tehát magyarra lefordítva már rég ki kellett volna nyírni magunkat, ehelyett az idióták még szaporodtak is és még engem is azzal tukmálnak hogy hol a gyerek mikor magamról sem tudok gondoskodni

Ettől függetlenül én továbbra is hiszek az átkokban, sőt eleve szar családba születni átok, büntetés es csak a halállal ér véget


Abban viszont nem hiszek hogy a család miatt lennének bajaim az élet további területén vagy bárki másnak

Mert nem lehet mindent a szorongásra fogni ami a gyerekkor miatt alakult ki


Az már egy külön téma

2023. júl. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Grimfox ***** válasza:

Édesanyám óvodapedagógus, pont abban az időszakban figyeli a gyerekeket, amikor az egész életükre szóló problémák a családból beléjük vésődnek. Nagyon sok példát látott, és mesélt is róluk, mert eléggé empatikus alkat, és nehezére esik látni, hogy hiába próbál fejleszteni egy gyereket, ha otthon azonnal tönkretesznek mindent a szülők.

És nem tudom milyen szótárat használsz magyar fordításra, de öngyilkosságról szó sem volt. Ugyanakkor az egy felelős döntés, hogy amíg ezt a fajta családi légkört magaddal hurcolod, nem vállalsz gyereket. Csak ő is megörökölné mindezt.

2023. júl. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

[link]



ezen azboldalon több telepatikus önvédelmek vannak.

télen találtam rá erre az oldalra és azóta figyelem, hogy mikor lesznek rajta több infók.

2023. júl. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Feküdj le, azt aludj.
2023. júl. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
20%

Az a legegyszerűbb pszichológia, ha egy ember normális családba születik, akkor nagy az esély rá hogy neki is könnyen fog menni az élet mert nem fog pl szorongani(ami az egyik legnagyobb probléma az emberi létben)

Ha meg egy ideggyenge normálatlan nőhöz és férfihez, akiket már a saját szüleik is elrontottak akkor ő is ideggyenge lesz

DE ez nem magyaráz meg minden hihetetlen váratlan rossz fordulatot amin annak a gyereknek keresztül kell mennie ahogy megy előre az életben


Az életnek meg az a rendje hogy családot alapítasz es gyereked lesz

Nem véletlenül ez az alapja a társadalomnak amióta világ a világ es nem véletlenül akarja ezt az emberek 99,9 %-a

Ugyanis nem túl szép jövőkép hogy amíg más 45 évesen a családjával utazik, jól érzi magát, addig te egyedül laksz valami kis lyukban, ugyanis középkorúként már a családra kellene koncentrálni, nem élhetsz úgy mint 25 évesen


Én személy szerint szerettem volna gyereket, de nem lehet…


Ha meg azt kell látnod hogy más beleszületik a normálisba es mehet normális irányba az élete, neked meg maradtak a retardált nárcisztikus idióták mint családtagok, akkor hülye az aki nem akar öngyilkos lenni

Pláne mivel így kivédhető a sok rossz ami jönne még


Bár lehet hogy valakinek jó az hogy egyedül lehet 50 évesen amíg más boldog a családjával, én ilyen irigy típus vagyok

2023. júl. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Szervizmérnök úr ***** válasza:
27%

Nem nagyon értem, volt egy kérdésed:

"Van bármiféle amulett vagy akármi, amivel meg tudnám védeni magunkat?"

Volt egy válasz:

"Be kell kenned magad mind a két füled mögött egy hím krokodil vizeletével pontosan teliholdkor. Ez mindig segít."

A választ gyakorlatilag lefikáztad. Most akkor mit vársz voltaképpen?

Minden normális ember tudja, hogy ez egy marhaság, legfeljebb saját magadnak tudod bevetíteni, szuggerálni, mintegy önbeteljesítő jóslatként. Ha te normálisnak tartod magad, akkor elfelejted az egészet, kineveted az idiótákat.

2023. júl. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

zalaegerszegen van egy bolt a sasfészek.


ott aztán vannak amulettek.

2023. júl. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Senior Séf ***** válasza:
44%
Rontás ellen csak rá kell nézni a naptárra. 2023-at írunk, baszki!
2023. júl. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
16 sajnos vannak már olyan életek amiket nem lehet csak a pszichológiával megmagyarázni hanem biztos hogy van valami más is a levegőben…
2023. júl. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Szervizmérnök úr ***** válasza:

19.

Ezt már ismerem. Múltkor annyira felbőszítettem egy Gyakori Látót, hogy elkezdett nekem pampogni, a maga egyszerű stílusával és helyesírásával, mintha belelátna az életembe, mondhatni a levegőn keresztül.

Csak egy példa, olyan hülyeségeket, hogy jobban tenném, ha a szerencsétlen drogos gyerekemmel foglalkoznék inkább!

Akkorát röhögtem a félnótáson...

Nem normális az ilyen.

2023. júl. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!