Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ennek a balszerencse sorozatna...

Ennek a balszerencse sorozatnak lehet, hogy egy kijelentés volt az oka ?

Figyelt kérdés

Öt éves párkapcsolatom után szakított velem egy olyan személy,aki nekem a legtöbbet jelentette.

Sajnos,kénytelen voltam özvegy anyámhoz visszaköltözni,nem volt más lehetőség.Eltartom magam,nem szolgál ki.

Amikor ez a visszaköltözés megtörtént, anyám húga ezt mondta :

" Elképesztően örulök,hogy visszamentél,anyád nem marad már egyedul "


Nekem ez a szakítás,visszaköltözés irtózatos lelki sokkot okozott,semmiben nem találok örömet és ismerkedni sem könnyű.

Anyám húgánál, mióta ezt mondta,három éve egy folytában lejtmenet van.Férje rákos lett,igaz, jóindulatú.Rajtuk is és a veluk élő lányukon is a Covid átment kétszer.Anyám húga pedig gyomorpolipokat kapott, szívelégtelensége lett és többször összeesik otthon,mozdulni sem tud.Ráadásul a 172 cm-hez 103 kg-ra hízott meg.

Kocsijuk sorozatban romlik el, háztartási gépek szintúgy. Anyám azt hiszi,hogy én megátkoztam azért,amit rám mondott.

Nem átkoztam soha senkit,csak annyit mondta anno,hogy ocsmány dolog más kárának és szenvedésének örulni, ráadásul önzőségből.

Egyébként anyám is örult,hogy vissza kellett jönnöm, nála is voltak gondok és rengeteg műszaki gond adódott a lakásban.


Kérdésem az,hogy összefuggésben lehetnek -e ezek a történések azzal, hogy örultek az én lelki tönkremenésemnek ?

Köszönöm a válaszokat !


2023. júl. 25. 06:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha ez mindig így lenne akkor mással is tortennenek folyton ilyen balszerencsés dolgok

Bár én hiszek ebben csak a szerencsés emberek védve vannak, a szerencsétlenek meg nem


Ha tol sok rossz történik egyszerre az nem lehet véletlen

2023. júl. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Grimfox ***** válasza:
Nincs összefüggés, mert nem a lelki tönkrementeled okozott nekik örömöt(a mondat alapján), hanem az, hogy az egyedül élő édesanyád nem kell, hogy magányosan tengődjön. Mivel édesanyád húga mondta ezt, így inkább megkönnyebbülésből mondta ezt, hogy kevesebbet kell majd aggódnia a nővéréért úgy, hogy te is mellette vagy. Igazából így te sem vagy magányos, még ha nem is társ van melletted, hanem az édesanyád. Valószínű, hogy az érzelmi fájdalom miatt értelmezted úgy a mondatot, hogy a nyomorodnak örülnek.
2023. júl. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet összefüggés, de nem úgy hogy a kijelentésük okozza ezt az életet nekik, hanem hogy ők ebben az életben ilyen negatív személyiségként élnek, ennek megfelel pl a feléd tett megjegyzés is, és ezért ilyen a sorsuk.

Mások felé is biztos tettek ilyen kijelentéseket, vagy megszülettek bennük ilyen gondolatok, vágyak, és kaptak ezért lehetőséget, hogy folyamatában szembesüljenek ezekkel a negatív dolgokkal, katalizátorként működjenek.

Ha fel tudnak nőni, akkor megérthetik, ha nem, akkor legközelebb.

2023. júl. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sajnos anyámmal sosem volt olyan a viszonyom,mint kellett volna.

Mivel fiú lettem és nem lány, már onnan nem kedvelt.Minden kapcsolatomat ellenségnek látta,mert ővele mi lesz akkor öregen.

Tönkremegy az életem és ennek ők a húgával még örulnek is.

Nekem anyám nem társaság,még egy ismeretlennel is jobban kijövök.De ismétlem, nem tudok hová menni,főleg miből.

Annyi megtakarításom van,hogy a mai árak mellett bő egy évig tudnék albérletezni. De még évekig,évtizedekig nem.

2023. júl. 25. 15:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Én láttam olyat ami a 80 feletti anyjara vigyázott évekig…

Bár ott az anya egyértelműen valláskárosult volt, a lánya szerette, de én nem gondolnám hogy az egy pozitív állapot ha egy társ és gyerek nélkül maradt ember vigyáz az anyjara…


Eleve látni hogy már csak árnyéka önmagának, az nagyon nehéz lehet, hallgatni a sopankodasat meg a folytonos kritizálását hogy jajjj nem mentél férjhez, jajj nem tudtál nekem unokát adni…

Vagy mondjuk a saját szulod pelenkajat cserélni sem lehet kellemes és tudni hogy melletted fog elmenni….


Ez csak az én ismert esetem, ettől függetlenül a te sztoridban, megha rosszindulat is volt, akkor sem biztos hogy van összefüggés mert rengeteg ember nem kapja vissza a rosszat amit adott…

2023. júl. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon rosszul látod. Biztos hogy nem örültek. Illetve édesanyád örült, de neked, nem annak, hogy szétmentetek. Szerintem csak rosszul fogalmaztak és elég rpssz passzban találtak, így félreértetted. Lehet hogy ha nem haraggal gondolnál rájuk, hanem szerető szándékkal segitenél, mert itt most bőven kijutott a rosszbol mindnyájatoknak, akkor azzal csak jobbra fordulhatna minden.
2023. júl. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6 nem akarlak elkeseriteni de a családon belüli bántalmazás, ármánykodás és káröröm nagyon is gyakori toxikus berkekben
2023. júl. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!