Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés utánn kinek mi...

Szerelmi kötés utánn kinek mi volt a tapasztalat?

Figyelt kérdés
Szerelmi kötés utánn kinek mi volt a tapasztalat? Mennyi idő utánn hatott? Én csináltattam és egyre jobban hiányzik,szenvedek. Vajon ez rá is hat?

2023. aug. 6. 20:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

Millió kérdés van az oldalon ahol leírják a tapasztalatokat.


De ne várj pozitívat, hiszen megátkoztál valakit

2023. aug. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
73%
Ez visszafelé sült el....
2023. aug. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 hosszúhajú ***** válasza:
57%
hát talán akkor már elkéstem, de leírom, én azt hallottam méghozzá profi jósok, médiumoktól, akik ezt nem végzik, hogy ez a kötés létrehozhat egy olyan állapotot, hogy már szenvedsz, menni akarsz, - mindkét fél - és nem jó a kapcsolat, normál esetben már szép intelligensen szét is ment volna a pár, képeseket lettek volna kiszeretni a másikból, mindketten élnének boldog kapcsolatban, de nem megy a szétválás, és egy se vele se nélküle, egy helyben való fájdalmas időhúzás lesz belőle. megreked az élet nem tudsz továbblépni, mert a kötés nem enged. de te nem is a pároddal mentél, hanem egy kiszemelt ember miatt csináltattad meg?
2023. aug. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De a párommal aki elhagyott vele csináltattam hogy visszajöjjön
2023. aug. 7. 07:07
 5/16 anonim ***** válasza:
7%

Nem volt tapasztalatom. Nem az én kapcsolatom. Hálásak voltak.


Hogy értve mennyi idő után hat. Ez teremtés. Amint elkezded csinálni, már hat, amit teremtettél.


Ha csináltattál és hiányzik, mikor nem vagytok együtt, az a te elméd mellékeredménye. Sokan, a kevésbé egészségeseknél szenvedés teremtése társulhat, amikor valami, amit nagyon szeretnek, nem elérhető számukra, mint a szerelmük társasága. Kérdezd meg tőle, hogy ez rá is hat-e, amikor együtt vagytok.


Ha a pároddal, aki elhagyott( akkor nem a párod), csináltattad, akkor az nem szerelmi kötés. Szerelmi kötést akkor lehet egészségesen csinálni, amikor tudatosan és vagy tudat alatt mindkettő aktívan vágyja a másikat szerelmi kapcsolat formájában.

Szerelmi kötés nem fog visszahozni valakit, hisz az elhagyó teljesen más gyakorol aktívan magában.

2023. aug. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
83%

Butasság csak megkell találni aki nem tudás nélküli.

Mi együtt vagyunk azóta is.

És boldogok vagyunk

2023. aug. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
36%
Én összeragadtan a megbájolt hölggyel. Két hétig az ágyban voltunk a szégyentől. Orvost nem mertünk hívni.
2023. aug. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
28%
És tud valaki esetleg tényleg olyant aki tudja is csinálni mert ha igen akkor kérek segítséget:)? Köszönöm
2023. aug. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Ez a varázsige hozzá:


Kedves testvéreim, mily vidám nap köszöntött ránk a mezőn! A napfény besüt a szirmaink közé és felmelegíti lelkünket. Látjátok, milyen szépek a harmatcseppek a leveleinken? Olyanok, mint a gyémánt, amint megcsillannak a fényben. De vigyázzatok, kedves virágtestvérek, mert ha túl sokáig maradnak rajtunk, elfonnyadhatnak a szirmaink. Inkább örüljünk a frissítő szellőnek, ami finoman meglobogtatja a kelyheinket. Mily áldás ily csodálatosan virítani az Élet Mezején! Legyen áldott ez a nap, virágtestvéreim!

2023. aug. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
28%
Honnan tudod hogy a párod te ny*m*ronc!!!
2023. aug. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!