Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valaki csináltatott már...

Valaki csináltatott már szerelmi kötés? És ha igen ,akkor működött? Mi a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2023. jan. 8. 22:54
A kérdező szavazást indított:
Igen létezik! (Ismerőstől hallottam)
Bajt hozott ránk!
Semmi probléma nincs!
27 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem működött
2023. jan. 9. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Tilos
2023. jan. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Csináltattam igen.Működött, azóta is működik,de nem mindegy ki csinálja,mert bajod is származhat belőle
2023. jan. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Ezt hányszor kell még megkérdezni?

Olvass utána az előző 533 kérdésben!



Amúgy ja majd 3-as szépen megmondja neked, hogy kihez menj, aki tenmaga lesz...

2023. jan. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
Szia! Mûködik, de csak rôvid ideig, aztán visszaût! Nem szabad ilyesmit csináltattni! Fekete Mágia! Òvakodj az ilyesmitôl.
2023. jan. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%

Te hogy éreznéd magad, ha valaki az akaratodon (és tudatodon) kívül irányítaná az érzelmeidet?


Ezzel bizonyos értelemben megfosztasz valakit a szabadságától - ráadásul pont azt, akit elvileg szeretsz.

2023. jan. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

Én 4gyel csináltattam egy zsák pénzembe került, szokásos sablon duma stb. Majd leráztak hogy én miattam nem sikerül nem hiszek benne, már szinte elengedtem a dolgot mikor egy fórumon ajánlottak egy nőt, akinek vele született képességei vannak elmentem hozzá nem lakik messze

elmondtam mivan, megcsinálta akötést úgy voltam vele őt még megpróbálom.utána is tartottuk a kapcsolatot sokáig, pontosan 45 nap múlva visszatért hozzám a volt férjem megváltozott leszokott a piáról dolgozik egyszóval mint aki kicseréltek nyugodt foglalkozik velem vannak céljai közösek ha nincs ez a nő valószínűleg még mindig szenvednék és nem gondolom azt hogy erőszak áldozata a párom hanem a kötés jó útra terelte. Valami ősi kötési módszerrel dolgozik kb az életemet köszönhetem neki

2023. jan. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%
Az utolsó 2 ordas nagy kamu. Gondolom rejtett önreklám lesz, mivel ez nem így működik....
2023. febr. 4. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
31%
Utolsó akkor pont te reklámozod magadat ha ennyire képben vagy a menetével 😂
2023. febr. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
27%
Ja, megfogtad a lényeget a 0%-oddal, ami gondolom az IQ-dat jelzi
2023. febr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!