Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan szabaduljak meg a...

Hogyan szabaduljak meg a rontástól?

Figyelt kérdés

Már lassan két hete érzem hogy olyan mintha valaki átkozna, rontást küldött rám.

Pl;

- Házfelujitasba kezdtünk nem jó semmi... Lemondják a szakik, az is tönkre megy, ami eddig jó volt...

- Ma lett volna egy megbeszélt találkozóm, elfelejtett szólni az illető...

- Ráadásul csütörtök óta olyan paranoia van rajtam hogy ha elmegy mellettem két kolléganőm beülnek valahova már azt hiszem rólam beszélnek. Megbíztak egy nehezebb feladattal azt hittem hogy azért hogy elrontsam és fogást találjanak rajtam.



Egyszerűen nem tudom ki és hogyan (de nem is érdekel) átkozott meg, olyan antiszoc vagyok alig beszélek valakivel, azoknak is kb csak bólogatok...


Szóval segítség. Valaki mondjon valami házi praktikát hogyan tudok átkot törni. Nem akarom én visszaküldeni senkinek (még félek hogy az is visszaüt) ha valaki ilyen keserű és szomorú hát legyen boldog a szerencsétlenje. :( Csak rólam valahogy lehessen leszedni.


Köszönöm.



2023. aug. 7. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
most szabadítottalak fel - már megnyugodhatsz - vége
2023. aug. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Ezt a hülyeséget. A szakiktól se várj sokat. Én is feltehetném a kérdést, kitehette rám rontást, hogy felújított 4 em lakásomba feljönnek a hangyák? Hogy nem fáradnak el a dögök mire felérnek.
2023. aug. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Grimfox ***** válasza:
56%

Nem tudom, hogy neked ez a jó, vagy a rossz hír, de ez nem átok. Ha téged megátkoznak, akkor nem a környezetedre hat, hanem rád. Attól nem lesz rossz a házfelújítás közben minden, a szakemberekre nem hat, nem ezért mondják le a munkát, a tárgyak sem attól mennek tönkre, hogy te meg vagy átkozva. A paranoia lehetne az átok jele, de valószínűbb, hogy inkább a paranoia miatt gondolod, hogy meg vagy átkozva.

Ha ilyen kevés emberi kapcsolatod van, akkor pláne nem szükséges átokra gyanakodni. Nagyon kevés ember tud olyan átkot másokra pakolni, amit az illető észre is vesz, és összekapcsolja valami nem természetessel.

Az, hogy mi a valódi oka, persze így nem lehet megmondani, de az átok az utolsó, amire gondolnod érdemes. Főképp azért, mert ha nagy a félelmed az toktól, akkor a félelem fog károsítani téged, mintha csak valamilyen átok lenne.

A paranoia jó kiindulási alap, hogy kitaláld, hogy mi a valódi oka a problémádnak. Megeshet, hogy pszichés kimerültség, emiatti szellemi védtelenség lett úrrá rajtad, ami miatt az embereknek kitettnek érzed magad, és sokkal jobban befolyásolnak a hétköznapi negatívumok, mint általában. Ez csak példa, nem állítom, hogy ez a gond, de hasonlókon érdemes gondolkodni. Ha átoktöréssel próbálkozol, vagy miután neked nem sikerült, másokkal csináltatsz, és még úgy sem változik semmi, csak a félelmedet fogod erősíteni. Ha nincs átok, nincs mit megtörni, de a kellemetlenségek ettől még folytatódnak.

2023. aug. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Ha ez már rontás akkor rajtam óvodás korom óta rontás van :DD
2023. aug. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Grimfox ***** válasza:
100%

Óvodás korod óta próbálsz házat felújítani?

Viccet félretéve. Szerintem annyi ideig nem is tartana ki egy átok. Vagy az átok viselője adja meg magát, vagy az átok. Általában a második.

2023. aug. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia! Kell keresned egy “boszorkányt! H
2023. aug. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy hozzáértő személy le tudja venni rólad a “rontást”
2023. aug. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálam egymás utáni napokon dugult el a lefolyó a konyhában, a fürdőben, elromlott a mosógép, leszakadt a szekrény ajtaja, mégse hiszem, hogy megátkoztak. Ha valaki tényleg értene is hozzá a környezetedben, akkor az már feltűnt volna. Illetve átok nem ebben nyilvánulna meg, hanem hirtelen súlyos beteg lennél, aminek nem találják az okát.
2023. aug. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nekem egyszerre törtek le a szekrényeim összes zsanéejai, amik azértverős fémből vannak...nem hiszem h átoknlenne. amúgy nyáron ne csodálkozz h lemondanak mindent a szakik. nálam is ez megy. tavasszal kezdtem és még most is rart. a villanyt muszály volt megcsinálni és láttam h csak szenvednek a melegben. azt megcsináltá, mert olyan borzalmas állapotban volt minden. de az óta mindent nekem is lemondanak. majd ősszel amikor hüvi lesz akkor sztem már találok munkásokat akik nem mondják le a dolgot. türelem rózsát teremt. csak a felújítás sok stresszel jár és mivel nem haladsz, ezért vagy fusztrállt. ez miatt érzed azt h minden és mindenki ellened van.

nyár van, meleg van. etért mondják le a szakik. amint hüvibb lesz, hidd el gyorsabban fog haladni a felújítás. türelem rózsát teremt.


amúgy átok jelei:

egész és több napos éhgyomor érzet, a hátad úgy fáj mintha ostorral verték volna meg és ez is több napig tart, holott semmi erre utaló dolgot nem csináltál. olyan érzet a szájban, hasban mintha romlott kagylót ettél volna, rossz közérzet, sok apróbb baleset a közeledben vagy konkrétan ami veled történik.

idegesség, kimerültség, kiégés stb. érzések.


középkori praktikák átkok ellen:

szárított babér levél a szobák sarkaiba, a zsebekben vagy egy kis zacskóba téve a mellkasodhoz téve vagy a nyakadba hordva.

boróka bogyóból készített lánc a nyakba vagy azzal díszített ajtó koszorú. babér levéllel és boróka bogyóval díszített koszorú az ajtóra.

holdkő, karneol kristályköves medál, ezüst medál, arany nyakék. még a rézből készített dolgok is, lanc vagy karkötő.

lila színek.


ezeket mind kipróbálhatod, ha ezek megnyugtatnak. védelmet adnak.

egy - egy pohár sós víz a ház sarkaiba az sem árt-ez tisztít és semlegesíti az otthonodat. kaktuszokat is vehetsz. szantálfa füstölőzhetsz és illóolajozhatsz is az otthonodban.

2023. aug. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2023. aug. 8. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!