Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Belehabarodtam egy olyan...

Belehabarodtam egy olyan férfiba akibe nem lenne szabad, akit nem akarok. Hogy szabaduljak meg ettol az érzéstol?

Figyelt kérdés
Foglalt vagyok, mást szeretek.Hozzá viszont rettenetesen vonzodom.Rettenetesen szenvedek.Ha nem látom attol ha meg találkozunk akkor attol.O is vonzodik hozzám de nincs értelme az egésznek.Hogyan felejtsem el?Mágikus vagy nem mágikus modszert, tanácsot, otletet szívesen fogadok mert már minden ésszeru dolgot megprobáltam.Csak komoly válaszokat ha lehet.Koszonom
2011. júl. 2. 14:14
 1/4 khrisztike ***** válasza:
100%
Hát nézd, ez egy nagyon kényes téma.. nem hiszem hogy bármilyen mágia segít ezen :) Neked magadban kell eldöntened, hogy kire vágysz jobban.. de vigyázz, mert általában a döntést megmásítani már nem lehet! Szóval ezt mérlegeld! Maradsz azzal akivel eddig is és jól megvagy vele és szereted, vagy választod a kalandot, ami talán pár hónapig tart..? Ez lebegjen előtted és ennek megfelelően dönts, sztem..:) Minden estre sok sikert és erőt :)
2011. júl. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi. Itt nincs szo dontésrol.Teljesen biztos vagyok benne hogy a páromat akarom.Szeretem és jo nekunk egyutt.Epp ezert fura az egesz hogy miert vette el az a másik az eszemet.Ezert probálom minden létezo modszerrel kiverni a fejembol.Ezentul forduljak el ha hozzám beszél,ha a kozelembe jon hogy ne lássa hogy remegek és vorosodok?Kínos mert a párom baráti társaságába tartozik, néha muszáj találkozni.Ti mit csinálnátok ilyen helyzetben?
2011. júl. 2. 16:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha látsz benne értelmet, menj el egy regressziós pszichoterapeutához, aki visszavisz egyik előző életed azon pontjába, ahol ennek az oka van.


Ezen kívül amit megpróbálhatsz, és nem kell hozzá "karmológus" XD, hogy nem találkozol vele hosszú ideig, nem is beszélsz vele. Pár hét vagy hónap, attól függ, és csökken ez az érzés. Talán el nem múlik teljesen, de kezelhető szintre csökken, én ezt tettem és bevált.

2011. júl. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Áhh nekem van gy saját mondszerem ami bevált egyes pillanatoknál. Emlékeknél. De azt viszont nem tudom higy személynél beválik-e.

Az a lényeg hogy gyűjts sok energiát a kezedbe, kezdj el egy emlékre koncentrálni ami egy kép formájában vetül ki a szemhéjadra.(csukva van a szemed) tedd úgy a kezed mintha megcsípnél valamit. A hüvelyk és a mutatóujjad tedd össze úgy hogy épp ne érintsék egymást. Tedd a homlokod bar sarkára a kezedet. És most mintha megfogtad volna ezt a gondolatot/emléket húzd ki a fejedből.

Amikor a homlokod jobb sarkánál jár a kezed képzeld azt hogy kihúzzák előled és mögötte fehérség van. Csináld ezt addig egy emlékkel ameddig ha erőlteted is nem találod se a hangot se a képet. És ezt csináld meg minden közös emlékkel

2011. júl. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!