Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Fekete esküvőt csinált már...

Fekete esküvőt csinált már valaki?

Figyelt kérdés

Csináltattam szerelmi mágiát de sajnos egyenlőre semmi változás. A barátnőmet aki elhagyott szeretném vissza kapni. Valaki csináltatott már fekete esküvőt?

Mennyi idő alatt hat? Erősebb mint a szerelmi kötés? Ha valakinek van tapasztalata az kérem írjon.

(Negatív kommentek nem érdekelnek)



2023. aug. 8. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
A vörös sokkal jobb, lásd game of thrones.
2023. aug. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Légy férfi és lépj tovább.
2023. aug. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nincs hatása a szerelmi magiaknak. Személyes tapasztalat átverés az egész. Talán van olyan aki ért hozzá de a 99% csaló. Tudom milyen rossz érzés elveszíteni valakit akit szeretsz de sajnos az élet része ez is. Sok csaló kihasznalja a gyengeséged és hamis ígéretekkel még jobban belesodor a rosszba. Mert ugye várod hogy működjön de nem történik semmi ez pszichésen meg jobban tönkre tesz. A mágia ha esetleg működik (a nagyon ritka esetek egyike) belathatatlan következményekkel jár. Meddőség, alkoholizmus sb. Valakinek a szabad akaratát meglovagolni szerintem sose jó választás az az entitás amit rá küldesz az triplan kéri vissza a szolgálat árát. De akik valóban értenek hozzá az több ezer kamuboszorkanybol talán egy kettő és azok nem is reklámozzák magukat szerintem.
2023. aug. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Logaan válasza:

Érdekelne maga a kérdésed alapja.

Mi az a ,,Fekete Esküvő''?

Ha jól nértem valami olyasmi, mint a szerelmi kötések.

Ha valaki, hát én megértem, hogy fáj a szeretett/vágyott személy elvesztése (mivel hogy ifjabb koromban sok alkalommal jártam így).

De gondolj bele mélyebben a dolgok hátterébe és következményeibe.

Az a lány valamiért egy olyan ösvényt választott, ami a tiédtől elkanyarodott. Ha erőszakkal szeretnéd visszatéríteni az eredeti irányba, annak a következményei beláthatatlanok mind a te mind az ő életének alakulására.

Minden ilyen érzelmi megerőszakolás (már a történeti/történelmi ismereteket tekintve is) nagy arányban rosszúl végződött.

Legjobb esetben is időleges engedményt nyersz. ,,Csak még egy perc, csak még egy amíg velem van.'' Oké, és ha ez elmúlik (mert mindíg (!) elmúlik) utána mi lesz? Valami még dúrvábbra vetemedsz?

Ráadásúl mindaddig, míg melletted van, örökké kísérteni fog a gondolat, hogy nem szabad akaratából teszi. És ott a paranóia is... Vajon rájön mit tettél? Mit fog tenni?

Ha valóban szereted, akkor útjára kell engedned és ha visszatalál hozzád szabad akaratjából, akkor felesleges az összes misztikus cécó.


Mellesleg az eredeti szerelmi bűvöletek célja az volt, hogy a párok egymásra találjanak, csak később mohóságunkban már azt a verziót akartuk magunkénak, ami álmokból szőtt aranyláncokkal teszi rabunká a másik felet. Akkor is, ha nem akarja...

2023. aug. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerelmi kötéssel hozzá hasonlóval csak azt éred el, te jobban fogsz kötődni hozzá, oly módon hogy a másikban menekülési kényszer alakul ki. Még jobban eltávolodik tőled. Tapasztalatból írom. Szerelmet akarsz, szerelmi kötéssel vagy fekete esküvővel nem fogod elérni. Viszont azoktól van egészen más módszerek, amivel el lehet érni boldog kapcsolatban élj.
2023. szept. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 mik ezek a módszerek?
2023. szept. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A fekete esküvő egy valós dolog de nézzetek utána!

Ott tulajdonképpen mindkèt fèl hàzassàgra van kènyszerítve de egyikben sincs szerelem se a fèrfiban se a nőben.

nov. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!