Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Asztrál utazás lehetséges...

Asztrál utazás lehetséges ausztrál testben, fénytestben? Hogyan? Van valaki aki csinált asztrál utazást?

Figyelt kérdés

Érdekelne az asztrál utazás, asztrál test, fénytest. Kezdő vagyok a témában, csak egy keveset hallottam róla. Hiszek a szellemvilágban, szellemi dolgokban és hallottam róla sokat és felkeltette az érdeklődésemet.


Lenne pár kérdésem az asztrál utazással kapcsolatban.

1. Az asztrál utazás ugyanaz mint amikor valaki kiszáll a testéből

2. Asztrál testben tényleg látjuk a szellemi világot, szellemeket, és tudunk velük beszélni? Vagy esetleg tudunk beszélni azokkal az emberekkel akik szintén asztrál testben vannak?

Képesek vagyunk beleszállni mások testébe akár állatokéba is és érezni amit ők éreznek, látni amit ők látnak és az agyukkal gondolkozni?

Tényleg megszűnnek a fizikai határok és át tudunk menni a falon, bemehetünk bárki házába, láthatjuk mit csinál, mi történik ott? Egyszerre tudunk lenni két helyen is, és többfelé figyelni. Tehát pl. figyelem xy gondolatait, és mondjuk két földrajzi helyen is jelen vagyok és látok mindent mindkét helyen? És képes vagyok-e beleszállni ehyidőben több emberi állati testbe és gondolkozni és látni mindkét test szemeivel. Asztrál utazás közben képes vagyok a saját testemben is lenni és dolgozni, beszélgetni, miközben egy másik testben is beleszallok asztrál testben és beszélek belole és gondolkozok benne, látok a szemeivel? Van-e idő asztrál testben, vagy képesek vagyunk időben is utazni?


Válaszokat előre köszönöm



2023. jan. 17. 14:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg igen. Nagy rodalma van
2023. jan. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tudnál említeni néhányat vagy linkelni?
2023. jan. 17. 15:59
 3/14 A kérdező kommentje:

Ezek amiket leírtam mind lehetséges? Tehát lehet lenni egyszerre két helyen asztrál testben? vagy két külön időben? bele lehet-e szállni emberek, állatok testébe?

meg a többi amit írtam

2023. jan. 17. 17:13
 4/14 A kérdező kommentje:
Lehetséges az, hogy miközben dolgozok, vagy utazok, vagy bármit csinálok, közben asztráltestben is legyek és mondjuk egy másik személy is dolgozik egy teljesen másik városban és ő is közben asztráltestben legyen és asztráltestben találkozzunk és beszélgessünk, és elmenjünk helyekre, ahol látjuk mi történik?
2023. jan. 17. 17:17
 5/14 A kérdező kommentje:
Vagy olyat lehet-e hogy alszok és közben asztráltestben ébren vagyok és beszélgetek mások asztráltestével akiknek a fizikai testük szintén alszanak vagy ébren vannak?
2023. jan. 17. 17:25
 6/14 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=nn1WJVO6bJw

itt azt mondják hogy "a fizikai világot látjuk asztrális érzékeléssel"


Szóval gondolom bútorok, erdők, utak, épületek stb. mindent látunk ami fizikai világban van. de arról nem beszél hogy a szellemvilágot is látjuk-e, de ebből úgy értelmezem hogy azt nem. És mégegy dolog ami feltűnt, hogy azt mondta hogy alvás vagy meditáció közben lehet asztrális kívetítést. Szóval nem tudok dolgozni, főzni, beszélgetni asztrális utazás közben. De akkor minek hívják azt amikor a testemben is vagyok és a szellemem nemcsak a testemben van hanem több földrajzi helyen egyszerre? olyan asztrál utazás nincs?

2023. jan. 17. 20:12
 7/14 anonim ***** válasza:

,,1.Az asztrál utazás ugyanaz mint amikor valaki kiszáll a testéből”

- igen teljesen ugyanaz, és a halálközeli élmények is asztrális utazások


,,2. Asztrál testben tényleg látjuk a szellemi világot, szellemeket, és tudunk velük beszélni? Vagy esetleg tudunk beszélni azokkal az emberekkel akik szintén asztrál testben vannak?”

- Első asztrálutazásomkor azonnal összefutottam egy bizonyos entitánsal, nem ember volt viszont nagyon furcsa volt soha nem láttam olyat még. Nem tudom melyikünk félt jobban, de én inkább a felkelést választottam. Szóval ezen a síkon biztos léteznek dolgok: szellemek, bármi más. Beszélni is lehet szerintem velük. És más asztrál utazókat is láthatsz.


,,lehet lenni egyszerre két helyen asztrál testben? vagy két külön időben? bele lehet-e szállni emberek, állatok testébe?”


Nem tudom ezt hogy érted, de asztrál utazást, csak bizonyos alvó/mély meditációs állapotban éred el. A fizikai tested az ágyadban marad meg se mozdul. Asztrális testtel mész tovább, nem tudod akkor a fizikai tested befolyásolni. Emberek testébe beleszállni? Fogalmam sincs, de szerintem ezek évek kérdése hogy elérd, meg hát a testünk igazán jó önvédelemmel rendelkezik, nem lehet csak egy testet úgy elfoglalni. Előbb foglalná el egy magasabb szintű entitáns, mint egy ember.


,,Szóval nem tudok dolgozni, főzni, beszélgetni asztrális utazás közben. De akkor minek hívják azt amikor a testemben is vagyok és a szellemem nemcsak a testemben van hanem több földrajzi helyen egyszerre? olyan asztrál utazás nincs?”


- nem tudsz főzni se semmilyen fizikai munkát csinálni. Az asztrális síkon olyan leszel mint egy szellem. A szellem se tud a házadban főzni, meg nem is kell mert a asztrális tested nem igényel ételt.


Próbálom jobban elmagyarázni:


Meditatív állapotban, elhagyod a tested. Tudatosnak kell lenned, és érezni fogod a tested leválását. Nem fog álomnak tűnni, sokan keverik a tudatos álmodással de az teljesen más. Tegyük fel kiszálltál a testedből, ott állsz az ágyad mellett, te pedig az ágyon alszol(fizikai test). Itt kezdődhet a buli, de fenn is kell tartanod ezt az állapotot. Nagyon könnyen visszamehetsz a testedbe, mert félni fogsz az elején. Más szemszög, más törvények vannak mint itt. Igen az asztrális sík a fizikai sík megfelelője. Ezt azt jelenti el tudsz menni New Yorkba is, nagyon sok gyakorlással.


Én kb 4-szer csináltam ilyet, a szobámon és a házon túl nem jutottam ki mert nagyon nehéz volt mozognom . Más mint egy álomban, sokkal nehezebb volt. Láttam magam az ágyon aludni, láttam az asztrális kezeimet is.

Viszont már nem foglalkozok ezzel, talán azért mert első alkalommal rögtön összefutottam egy lénnyel, és nekem okozott ez egy traumát. Én maradok a tudatos álmodásnál, az sokkal egyszerűbb.

Persze mindenkinek más, nekem 1 év gyakorlás kellett amúgy hozzá.

2023. jan. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Először is képesség. Ismerek olyat, akinek könnyen ment, de általában évek, amíg megpróbálsz teljesen ellazulni és akkor még tudatosnak is kell lenni hozzá. Általában bealszol.
2023. jan. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

"nem tudsz főzni se semmilyen fizikai munkát csinálni. Az asztrális síkon olyan leszel mint egy szellem. A szellem se tud a házadban főzni, meg nem is kell mert a asztrális tested nem igényel ételt."


Úgy értettem, hogy a testemben is vagyok, a testemmel főzök, de közben az asztráltestemmel meg szellemként repülök.


és gondolom asztráltestben egyszerre több helyen is lehet lenni, mint ahogy szellemek is több helyen tudnak lenni egyszerre. tehát azt szeretném, hogy egyszerre legyek mondjuk magyarországon és amerikában is asztráltestben. vagy akár több helyen. ilyet lehet?


mi az a fénytest? ugyanazt jelenti mint az asztráltest? vagy mi köze az asztráltesthez?


igaz az, amit a kereszténység mond az asztrálutazásról, hogy valójában nem szállunk ki a testünkből, hanem a testünkben maradunk, csak démonok éreztetik velünk azt hogy testünkön kívül vagyunk, tehát a démonok azok ugye szellemek és tudnak kommunikálni a szellemünkkel, és démonok ott tudnak lenni mondjuk bárhol a világon mivel szellemek és ezért a szellemvilágot is látják és amit ők látnak ott, azt az információt közlik a mi szellemünkkel, de a mi szellemünk a testünkben van, nem mi szállunk ki, mi a testünkben maradunk. tehát démonok által látunk mindent ahova szállunk asztráltestben, amerikát vagy magyarországot vagy a szellemvilágot, mindent (és ezért negatív dolog a kereszténység szerint az asztrál utazás mivel démonok által történik. én is ebben hittem nagyon sokáig.)


"nem lehet csak egy testet úgy elfoglalni"


és mi van ha a test lakója engedélyt ad rá hogy beleszálljak? akkor sem lehet? és ha lehet, akkor érzem amit ő érez és látom amit ő lát, és tudom mozgatni a kezét, amit úgy érzek mintha az én kezem lenne és közben kívülről is látom a testét?

2023. jan. 19. 10:53
 10/14 A kérdező kommentje:

és olyan létezik, hogy kiszállok a testemből és időben utazok, tehát mondjuk elrepülök 10 évvel korábbra és látom magamat kívülről amit akkor csináltam épp, és látom az akkori gondolataimat, meg elrepülök másokhoz és látom őket is, amit akkor csináltak vagy elrepülök amerikába és látom az utcát ahogy 10 évvel ezelőtt nézett ki. és ugyanezt a jövőben, tehát meg tudom nézni mi lesz azután miután meghalok? tehát látom az utcát mondjuk 2200-ban?


mert elméletileg a szellemvilágban nincsenek fizikai korlátok, se idő, se tér

2023. jan. 19. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!