Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Sokat olvastam a szerelmi...

Sokat olvastam a szerelmi kötés témájában, de nagyon össze vagyok zavarodva. Magának a rituálénak hogy kéne zajlania ( otthon, segítő személy nélkül )?

Figyelt kérdés
Valahol azt olvastam, hogy kép, haj, stb. Kell az illetőről ( ezekhez van hozzáférésem) és ezt egy tárgyba kell zárni. De ezután? Nem vagyok jártas az ezotériában, nem is hiszek benne, de úgy érzem, mit veszíthetek, amúgy is szeretem a rituálékat. Kapcsolatom is van a személlyel, meglehetősen mély, de nem párkapcsolat, legalábbis elég egyoldalú .

2023. aug. 8. 15:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
A józan eszedet veszítheted. A kiskapu az lehet, hogy nincs zár, nincs kötés. Szimplán feltételezed, hogy blokk van kettőtök között, amit fel kell oldani, erre csinálj inkább rituálét. Ha nem jöttök ezután sem össze, akkor nektek ilyen szempontból nincs közös sorsotok. Ha ez kell hozzá, hogy merj kezdeményezni, akkor csinálhatsz rituálét, de a kötést hanyagold, szimpla pszichológiai szempontból.
2023. aug. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De milyen rituálét?
2023. aug. 8. 15:53
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
Annyira nem tanulmányozhattad a témát ha azt hiszed nincs mit vesztened
2023. aug. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%

A rituálé annyit tesz, hogy szimbolikusan, eszközökkel eljátszod, amit szeretnél. Ha szereted a rituálékat, akkor ezt te már tudod. Például írj fel egy papírra a dolgot, ami a leginkább akadály köztetek. Készíts a betűiből sigilt (erre van neten leírás, videó magyarul is, keress rá), karcold gyertyára. Égesd el a gyertyát újhold estéjén, mert új kezdet. Ha leégett, akkor feloldódott a blokk. Ez egy nagyon egyszerű rituálé. Lehet cifrázni meditációval, mantrával, ásvánnyal, illatokkal, színekkel, mozdulatsorokkal, ami téged megerősít. Igazából a lényeg az lenne, hogy te elhiszed, hogy ez maximálisan működött.

Viszont, ha az illetőnek családja, barátnője van, akkor erkölcsileg ez sem oké, őket, mint blokkot megsemmisíteni így szimbolikusan "játszásiból". Inkább elvont fogalmakra gondolok, mint félelem, gátlás stb.

2023. aug. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Senior Séf ***** válasza:
62%
Arany drága bogaram! Ha kell neked a kiszemelt pasi, nőj fel a feladathoz, és ne holmi ezós maszlaggal láncold magadhoz, hanem a személyes varázsoddal.
2023. aug. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Amúgy milyen érdekes, hogy nincs is leírva a nemem, és mindenki egy nőnek válaszol. Amúgy tulajdonképpen nem gondoltam én ezt a mágiásdit komolyan, csak hátha, mint ,, utolsó” mentsvár
2023. aug. 8. 17:01
 7/17 anonim ***** válasza:
Kiírtad a kérdést. Kaptál választ. Minek magyarázkodsz?
2023. aug. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hát magára a kérdésre nem kaptam választ, de mindegy
2023. aug. 8. 20:49
 9/17 anonim ***** válasza:
Ennél közelebbit soha senki nem kapott.
2023. aug. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Grimfox ***** válasza:
66%
Nem véletlen nem kapsz választ a kérdésre. Felelősségteljes/józan gondolkodású ember nem írja le neked, hogyan kell ilyet csinálni. Valódi érzéseket nem tudsz generálni vele, csak önzésből fakadó kényszert. A végeredménye pedig ehez mérten rossz mindkét érintett fél számára.
2023. aug. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!