Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés után mik a...

Szerelmi kötés után mik a tapasztalatok? lehet átmenetileg váltakozó vagy rosszabb a helyzet és utána javul?

Figyelt kérdés
Nem érdekelnek kioktatások, csak tapasztalat, aki csináltatott ilyet

2023. okt. 15. 18:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Miért lenne jobb? Hiszen ráerőszakolod magad olyanra aki nem akar téged. És ez tapasztalat.
2023. okt. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%

Szerelmi kötés után általában leírhatatlanul varászlatos lesz a kapcsolat.

Egy igazán nagyon emlékezetes hálálkodást kaptam még régen. Egy kamasz pár volt, sok gondokkal. Utána már "könnyebb" volt látni a megoldásokat. :D

Nem értem mitől lehetne az, hogy rosszabb lesz a helyzet... :DDD >,<

Ha te vizet öntesz a tűzre, akkor pár másodpercig még erősebben ég, mielőtt kialszik?? XD :DDDD

2023. okt. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
2es igen, mind tudjuk hogy az átok csakis csupa szipiszupi boldogságot hoz az életünkbe ugye?:_D Márpedig, ha valamit a másik akarata ellenére csinálnak, az átok.
2023. okt. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%
#1 Ja, mintha egyáltalán működne ez a baromság.... Komolyan elhiszitek??
2023. okt. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Nekem nem volt váltakozó folyamatos javulást tapasztaltam
nov. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

Nekem csak jó volt.

Kereken kötés után 33 nap múlva jött vissza úgy hogy esélytelen volt már ez az egész

nov. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

Potom 33 nap után miért adtad fel?? Nálam k.b. 2 hónap után hatott visszavonzás, előtte 2 éven át küzdöttem érte átok miatt!


35/F

dec. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%
Te mégis ki vagy és mit gondolsz?! Milyen jogon írsz ilyet témába?! Jelentés szintén!
dec. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
Ajánlott figyelembe venni: normális témafelvetés esetén ragaszkodni kultúrált eszmecseréhez, tartózkodni kell személyeskedéstől, máshonnan eredő konfliktust nem viszünk át máshová és úgy megnevezve az illetőt. Néhányan kezdik túlfeszíteni a húrt.
dec. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A kötés alapvetően lutri, valójában a szabad akarat akadályozása miatt rontás, bizonyos körülmények miatt sok esetben nem jól hat, illetve rakás körülménynek tisztának kell lennie. Tehát bőven előfordulhat vele probléma. Már az ötlet is probléma egyébként.


Ahogyan rám állítólag fiú és lány is szerelmi kötést akart tenni, egyikhez k.b. értelemszerűen nem vonzódtam, közben alapvetően erősen spirituális személy voltam, tisztában voltam-vagyok az utammal, és nagyon szerelmes voltam-vagyok. Mindez kiütötte mind a kettőt és - információk szerint - kapcsolati átok lett belőle. A fiú pedig bosszúállásként állítólag


Az én történetem nagyon hosszú és bonyolult. Páromnak alapvetően volt nárcisztikus problémája gyógyszer miatt, a srác később kavarta a szószt, elküldtük messzire, később pletykált kettőnkről, párom nem hitte, duplán földre esett, hónapokkal később jelentkezett páromon hirtelenül téveszmés skizofrénia, sok kókleren át 2 éven át küzdöttem. Végül mostani tavasz-nyár között rúnavédelemmel rúnatisztítást és szerelmi visszavonzást kértem. A rúna biztosan működött, a további kérdéses, és nem egy csajtól kértem. Érdekes módon pont a rúnás illető nem látta jónak a helyzetet így sem és nem akart tovább beleavatkozni. Ő elengedtette volna velem. Kifejezetten nem kötést akartam, de valamit mégis. Így találtam visszavonzást. 21 nap volt ígérve, de 52 nap múlva tért vissza. Tehát pont 1 hónap telt el a 21 napra, pedig én is kezdtem kamunak titulálni. Váratlanul és bűntudattal tért vissza, nem tudta megmagyarázni, téveszmés tünetei nincsenek. Orvosnál soha nem járt, mivel soha nem hitt nekem. A visszavonzást azért érzékelem hatásosnak, mert állítása szerint pont a 21 naptól 1 hónapon át vívódott és sokkal nagyobb szerelmet tanúsít. Neki 2 év hibájára kellett rádöbbennie és mindenkinek bevallania. Ez nem volt egyszerű. Viszont 3 hónap alatt háromszor történt csúnya balhénk és kétszer szakítani akartam. Úgy kezdtem érezni, hogy legalább győztem és normálisan tudunk pontot tenni. De valahogyan azt érezzük, hogy túl sok mocsokságot győztünk le és túlságosan szeretjük egymást. Amikor meg tudjuk beszélni néhány nap után, akkor újra megint fellángolás van. Főleg részéről felfelé ívelés, nálam inkább állandó. De igazából fogalmam nincs, hogy kötésnél alacsonyabb szerelmi mágia is okoz ilyet vagy csak páromban maradtak negatív foszlányok. Ha igen, akkor nyilván egy lutri kötés is bőven okozhat ilyet. Persze bennem is lehetnek negatív maradványok, mert mégis 2 éven át szenvedtem. Nehéz volt a bizalmat is visszaállítani.


Javaslat: több más személytől vizsgálat kéne arra vonatkozóan, hogy egyáltalán mi történt a kötéssel. Azért mondok több személyt, mivel ki kell szűrni nehezen a kóklerkedést.


Megnézhetném. Mivel a kötés alapból rontás, ezért valójában negatívan befolyásolhatja a kártyát és az energiákat. Így ingyen megnézném. Bár egyébként őszintén bevallva nem pártolom, hogy kötéssel szórakozzunk. S ha valaki így kér pénzt érte, akkor alapból csaló.

dec. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!