Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Egy gonosz ember rám rakott...

Egy gonosz ember rám rakott egy átkot. Azóta rosszabbul megy minden. Hogyan lehet az ilyesmit leszedni?

Figyelt kérdés
2023. okt. 25. 16:41
1 2
 1/11 anonim válasza:
nem tudom remélem kapsz normális válaszokat amúgy sejted ki volt? rám is apámra testvéreimre is tettek átkot valahogy és tegyük hozzá tuti az unokatestvéreim voltak meg a nénikéim apum ágárol
2023. okt. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a jókívánságot igen tudom ki volt mondjuk az igazi nevét nem tudom Kapucnis a beceneve. Össze vesztünk egy dolgot és azért rakta rám.
2023. okt. 25. 16:54
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Tudok rá embert aki leszedi de nem olcsó.
2023. okt. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Csakis ördögűzővel!
2023. okt. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Weirby ***** válasza:
Szia! Az átkok energiákkal dolgoznak, így az első lépés az energia tisztítása. Javaslok egy sófürdőt fekete sóval és néhány csepp levendulaolajjal, ez segít megtisztítani a negatív energiákat. Aztán gyújts fehér gyertyát, és kérd az univerzumot, hogy távolítsa el az átkot rólad. Mindig fontos a védelem is, viselj például fekete turmalint, amely megvéd az átoktól és a negatív energiáktól.
2023. okt. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt gyakorin elég sokan tettek rád Zöld Sárkány, más néven Holdfényvarázs.


Szóval ez csúnya nagy szilvásbukta! :D

2023. okt. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Holdfényvarázsból lettél Zöld Sárkány?


Én rájöttem, hogy te direkt csinálod ezeket a komolynak nem nevezhető Disneyland szintű kérdéseket.

2023. okt. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Alkoholos tisztító segít.
2023. okt. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
0%
látom van aki nem hisz benne amúgy sose értettem hogy az emberek miért nem hisznek a az átkokban szellemekben stben még általában az se akik istenbe hisznek mennyország akkor ott mi vár hát a családtagok rokonok mert ha isten meg a mennyország létezik akkor szellemek is és tudnak mindent látnak hallanak ha nem is jönnek el hozzánk tudom a kérdés nem szellemröl meg istenröl szól egyébként hiszek istenben is ez nem zárja ki egymást a másik meg a bibliában nem hiszek
2023. okt. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
0%
ha jól emlékszem a kérdezőnek azt írtam remélem lesz olyan aki normális választ ad bár lehet nem pont igy írtam a lényeg az hogy ezek szerint nem volt valószínűleg nem is lesz sok a hitetlen minden misztikus természetfelettiben spirituális ja hiszek az jóslás minden fajtájában horoszkópokban minden ilyen dologban és nem nem vagyok bolond vagy ilyesmi én legalább tudok hinni tudom igy helyes és nem ettől lesz valaki bűnös mert hisz az ilyenekben pont le💩 a bibliát bárki bármit írhat bele nem jelenti hogy igaz is
2023. okt. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!