Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Rontás lehet rajtam?

Rontás lehet rajtam?

Figyelt kérdés

Fél éve a temetőböl elhoztam egy keresztet egy összeomlott sírról.Majd pár nappal később egy háborús síremlékre helyeztem.

Állítólag nagyon erős rontás van rajtam mert ez elmúlt 3-4 hónapban mint anyagilag mint (érzelmileg),magabiztosságilag vissza estem és elhanyagoltam magam.De talán ez annak köszönhető hogy se pénzem se autóm.Vagyis van csak szerelőnél.Mert kb minden tönkre ment rajta szép lassan.És még vissza van pár nagyon drága javítás.A keresztet ezzel az autóval szállítottam.



2022. nov. 17. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Temetőből nem viszünk haza semmit. Ez nem babona, de erre gondolom te is rájöhettél.

Vidd vissza a keresztet oda ahonnan elhoztad. Kívánom a legjobbakat.

2022. nov. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
44%

Ne nyulka piszkálj legközelebb random lersztekhez és nem lesz baj.

Szerintem szimplán csak nehéz időszakod van.

Ha meg nagyon úgy érzed hogy tényleg rontást kaptál menj el egy sámánhoz.(Ami igazi pénz kidobás)

2022. nov. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

A virág a miénk,

Az Élet a tiétek.

A virágot rólunk el ne vigyétek.


Ez vonatkozik bármire, ami a temetőben van. Egy barátom egy mécsest hozott el, nagyon sz.rul mentek a dolgai, aztán rájött, hogy jobb lesz, ha visszaviszi. Részegen botorkált arra, de ez nem mentség.

2022. nov. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Páncélos szúnyog ***** válasza:
48%
Szerintem az, hogy maga a sír összevolt omolva az már egy baljós. Gondolok itt a sötét erőkre, 3. világbeli lényekre, kóbor kutyákra akik összerongálták. Ahogy ez a sír is összerongálódott valószínűleg úgy fog az életed is összerongálódni. Nem tudom mennyi a valószínűsége ennek, hogy bekövetkezik a vég, talán ha visszaviszed a keresztet akkor leszáll rólad az átok. Üdv egy Átok kutató
2022. nov. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Lucifer-666 ***** válasza:
9%
Én egyszer a sötétben egy keresztet tettem a helyére, amikor bújócskáztunk. Levettem rólad a rontást, szóval leveheted te is a rántást, mielőtt odakozmál.
2022. nov. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
14%
Te aztán magadra rántottad az alvilágot. Forró hamut szórj magadra, az talán segít. Ha nem, akkor marad az ördögűzés.
2022. nov. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Mi minden évben hazahozzuk a mécseseket aztán jövőre csak gyertyát veszünk bele. A krizantémot sem dobjuk ki cserepestől, a cserepet is hazahozzuk.

Újrahasznosítás...

Él itt egy kleptomániás öregasszony aki a szép díszeket drága mécseseket hazalopja, sose lett semmi baja.

Nem ettől lesz az életed olyan amilyen.

Értem én, hogy az unalmas, szürke hétköznapokat fel kell dobni valamivel de ezek a temetős mesék szánalmasak.

2022. nov. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem létezik rontás.
2022. nov. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
23%
Sajnos meglehet, jártam hasonlóképpen, én hülye.. a temetőben a kuka tetején egy nagyon szép mécses volt .. hazahoztam..minden starrá fordult.. már az őrület határán voltam összeomlott az életem aztán levetettem magamról és minden happy megszűnt a balszerencse áradat. De majd 2 évig tartott, amíg segítséget nem kértem
2022. nov. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sokkal inkább arról lehet szó, hogy Te magad is tudtad, nem helyes, amit tettél, ezért a veled történő negatív dolgokat akaratlanul is azonnal a korábbi tetteddel hoztad párhuzamba.

Nem vagyok vallásos, nem hiszek a szellemekben, átkokban. Úgy gondolom, hogy a kereszt, sírkő sokkal inkább az élőknek szól, mint a halottaknak, hiszen ők már nem látnak vagy éreznek semmit. Ennek ellenére, amit tettél, az helytelen volt. Senki sírjáról nem vihetsz el kedved szerint tárgyakat.

Bár tudom, hogy ez az ezotéria, és nem a jogi kategória, de amit tettél, az lopásnak minősül, mivel az a kereszt a hozzátartozók tulajdona. Az lenne a legjobb, ha visszavinnéd oda, ahol találtad. Ezzel a lelkiismereted is megnyugodna.

2022. dec. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!