Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötést csináltattam...

Szerelmi kötést csináltattam 1,5 hónapja. Akinél volt ilyen, mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés

A másik rendszeresen keres, ír, telefonál, de intim közeledés nem volt.

Nektek mennyi idő kellett, és hogy zajlott?

Nem érdekelnek a trollok és erkölcscsőszök.



nov. 7. 17:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
27%
🤦🏻🤦🏻🤦🏻🤦🏻🤦🏻🤦🏻
nov. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 D-Mano ***** válasza:
36%

Remélem, valami csalóhoz mentél kötést csináltatni, és nem tetted tönkre senki életét (meg amúgy a sajátodat sem...)

Egyébként az a tapasztalat, hogy aki feketemágikus szerelmi kötést (azaz: ha az egyik fél nem tud a kötésről vagy nem akarja azt) csináltat, azok általában, sikeres kötés esetén, max. pár év múlva nagyon megbánják a nem várt "mellékhatások" miatt...

nov. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
31%
Valaki 10-20 ezrekért csinál évek óta, boszorkányképzőben tanulja, annak vajon milyen lesz a karmája?
nov. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
23%
akkor is írok: tollolo
nov. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
42%
És mit gondolsz ezeket a kötéseket ingyen és bérmentve tündérkék és cuki manók alkották? Ha másba nem is, legalább ebbe gondolj bele.
nov. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
51%

Ha a felszabadulás a jó oldal, akkor a kötés a...?


(várom a válaszokat)


[az emelt díjas számon is várom a hívásokat]

nov. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
88%

Én csináltattam szerelmi kötést másfél éve a tapasztalataim ezek voltak:Mi nem rossz viszonyba váltunk el egymástól így nem volt nehézkes a kommunikáció mondjuk én tettem meg az első lépést hogy kerestem de nem volt elutasito a talalkozasokat már ő kezdeményezte kB 3 hónap után már sínen voltunk.

Előtte együtt éltünk mágia után 8-9 hónapig csak randiztunk mostmar gyerekeink vannak ❤️❤️

nov. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
#4 Dehogyis, irni se tudsz, ahogy a pelda mutatja. 😃
nov. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
78%
Én jó magam csináltam egy kötést amit sikerült elbaltázni nem is kicsit mert rossz gyertyát használtam :) az illető egy lány tőlem igen távol mindketten kapcsolatban vagyunk mással ido közben neki is és nekem is lett párom meg is egymasra gondolunk volt hogy titokban beszéltünk ezek a beszélgetések erotikusak hol erzelmessebbek voltak de buzlott toluk a kétely és a bizalom hiánya természetesen a gyertya miatt 1xre vonzodunk egymáshoz és 1xre taszitjuk is egymást már több mint 1 éve ez van és sokszor elobujik a fejembe azóta is és én is neki...nem tudjuk egymást elfelejteni annyira sovárgok érte orulnek ha ez elmulna de nem merek további okkultizmushoz folyamodni
nov. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
elvileg 9 hónapos idő inervalumban kell müködjön a szerelmi mágia.... De fontos hogy te is közeledj felé ne várd a sült galambot. Ha már keres téged az jó.
nov. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!