Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan vonzzak be sok pénzt a...

Hogyan vonzzak be sok pénzt a Vonzás Törvénye segítségével?

Figyelt kérdés
dec. 2. 15:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
29%

Ha jó csaj vagy, akkor pl. a feromonjaid segítségével :)


https://www.youtube.com/@MeaGOfficial/videos

dec. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%
Elvileg a vonzás törvénye úgy működik, h !rendszeresen! gondolsz vmire, akkor azt megkapod. Ha arra gondolsz, h szarul vagy, akkor szarul leszel. Ha arra gondolsz, h jó állást akarsz, akkor megkapod. Ha sok pénzre gondolsz, azt is. Viszont egy valamit nem mond meg a törvény: azt, h mikor kapod meg. Lehet, h csak életed végén.
dec. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
23%
És az irónikus ellenhatással mi van?
dec. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
22%
Mit adsz cserébe? Mert ugye ismered a kölcsönösség elvét.
dec. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
dec. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
64%
Akkor már mindenki milliárdos lenne
dec. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
30%
Sehogy, mert ilyen nem létezik.
dec. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 D-Mano ***** válasza:
44%
Úgy, hogy elhiszed, hogy sok pénz fog jönni hozzád. A legtöbb embernek, aki pénzt akar bevonzani, pénz-hiányérzete van, de keményen. Nekik nem fog menni a pénz bevonzás, mert a lelkük mélyén nem tudnak hinni abban, hogy sok pénzük lesz, viszont abban megrögzötten hisznek, hogy életük végéig csóróságra ítéltettek, így a csóróságot viszont akarva-akaratlanul hatékonyan vonzzák be az életükbe... 🤷🏻‍♂️
dec. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Paczalos István ***** válasza:
20%
Szupergravitációra gondoltál? Csak vigyázz, mert ha elég nagy lesz, szingularitás jöhet létre, ami akár átszakíthatja a tér-idő kontínuumot.
dec. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 minecraft2 ***** válasza:
44%
gy átlag embernek halvány fogalma nincs a témáról, sőt még aki youtube-on meg egyéb felületeken beszél róla, azoknak se sok esetben. Én több mint 15 éve foglalkozok a témával, nem egyszerű. A legjobb dolog amit tudok mondani hogy hallgasd meg rengetegszer Kevin Trudeau A kívánságod a parancsod (Your wish is your command) című anyagot, fent van magyarul a fordítás youtube-on. Az ad egy alapot. De az egyik legnagyobb titok hogy kicsi dolgokkal kell kezdeni. Én pl. manifesztáltam ideális munkahelyet, minden amit elképzeltem megtörtént. De hiába keresek átlag felett, ennyi pénzből nem lehet megélni, vonzottam be kisebb maszek munkákat, látom hogy működik. Most úgy látszik találtam egy másik, munkám mellett végezhető tevékenységet, amiből lesz elég jó bevételem. Ezenkívül nem tudom mit írjak, gondoltam rá hogy csinálok videókat a témáról, objektív és tudományos levezetéssel, de az valószínűleg nem mostanában lesz.
dec. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!