Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tutanhamon fáraó átka a mágia...

Tutanhamon fáraó átka a mágia és a spirituális energiák működését jelenti?

Figyelt kérdés

Akinek a sír megbontásához volt köze vagy közeli hozzátartozó volt mind meghalt a sírkamra megbontása után.

[link]


dec. 4. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg véletlenek, vagy valami gombás légzési megbetegedés okozhatta, amit a sírkamrából szedtek össze.

Nem hiszem hogy alkalmaztak volna ilyen "értelmetlen" megoldást, hiszen ez nem akadályozza meg a sír megbontását, szóval kb semmit sem ér utólag, teljesen értelmetlen.

dec. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gombaspórák teória volt először elvetve.Mert a kutatást finanszírozó lord családtagjai is meghaltak utána pedig ott se voltak.Amikor a lord meghalt a kutyája furán viselkedett otthon majd szörnyethalt.
dec. 4. 17:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire nem ismertem a történetet, 35-40 éve pedig rémlik hogy olvastam.

Akkor viszont újra gondolnám a választ.

Vannak olyan koncepciók, amik a fizikai testre mint kapocsra hivatkoznak a lélek (vagy a rétegek) számára.

Tehát ha sikerül megfelelő állapotban tartani a testet, a lélek itt tud maradni a földön, nem kell újra leszületnie a halál után.

Szoktak néha találni Tibetben, Kínában a barlangokban szinte megkövült, mumifikálódott szerzeteseket, erről úgy gondolják hogy nem halottak, csupán a lélek utazik más világokban, és "ideiglenesen" üresen hagyta a testet.

Szóval elképzelhető hogy valóban egy-egy tudatosan itt ragadt dühös, negatív lélek így állt bosszút a háborgatásért.


...de nem zárom ki továbbra sem, hogy a megtalált sírokból magukkal vittek szuvenírként illatszert, púdert, stb a családnak és az okozhatta a családtagok halálát.

dec. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Semmi köze a spiritualitáshoz
dec. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te vagy az az ember gondolom aki reggelente a jós műsorokat nézi és hisz abban amikor küldik neki az erőt.
dec. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Én azt olvastam anno, hogy erősen ráadioaktív anyagot tettek a sírhoz szándékosan. Így persze hogy meghaltak
dec. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31%
Az 1900-as évek elejéről beszélünk. Egy sima náthában is meghaltak😂
dec. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!