Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Amikor a jóga által megnyílik...

Amikor a jóga által megnyílik az Intelligens Végtelen kapuja és a jógi életében megjelennek a sziddhik akkor választódik ketté a fejlődés ösvénye?

Figyelt kérdés
Jobb vagy bal kéz ösvényén kíván haladni a jógi?
dec. 13. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, már az oda vezető út során a megfelelő energia központok megnyitása szükséges, és azért másképp nyitja meg a központokat az aki a bal kéz útján jár, és másképp aki a jobb kéz útján.

A sziddhik meg amolyan melléktermék, vagy csapda, kinek mi.

dec. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mi a különbség a két ösvényen lévő gyakorló energiacentrumainak a megnyitásában?
dec. 13. 20:45
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem te is tudod :)
dec. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Grimfox ***** válasza:
80%
Nem. Az már akkor eldől, mielőtt elkezdi követni a jóga ösvényt. A jógában nem igazán lehet elérni a siddhik-ig, ha a mentalitás inkább balfelé húz. A balkezes ösvényt követők inkább tantrikus gyakorlatrokra hagyatkoznak.
dec. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tantrikus gyakorlatoknál én is észrevettem magasfokú energiákat főleg a sötétkék energiacentrumnál.
dec. 13. 20:56
 6/11 A kérdező kommentje:
Bal kéz ösvényen lévőknél miért fokozódik a tantra szexuális rituális tevékenységek általi energiacserélődés?
dec. 13. 20:59
 7/11 A kérdező kommentje:

Aki a bal kéz ösvényén van miért nem tudja a jóga által a sziddhiket elérni?

Vagy csak részlegesen jelentkeznek nála?

dec. 13. 21:23
 8/11 Grimfox ***** válasza:
A jóga teljes önfegyelmet igényel. A balkezes ösvény ezt nem alkalmazza. A belkezes ösvény egy döntéssel kezdődik. Lemondás, vagy átélés. Ha az egyiket választod, a másik út el van zárva, amíg rajta maradsz. A jógi nem tudja gyakorolni a tantrát, mert azzal feladná a jóga útját. A tantrát gyakorló nem tudja gyakorolni a jógát, mert nem tanulta meg fegyelmezni magát, és nem mondott le a megfelelő dolgokról.
dec. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%

Ezek illúziók. Nem válik ketté semmi, főleg a fejlődésnél. A fejlődésben egyesülnek dolgok, nem ketté válnak. Nem tudom mi ez a két ösvény, de el kéne engedned ezt a hitet. Az történik, amit te szeretnél, ami a te utad. Ez egyedi, nincs előre határozott választás, ami kizárólagos. A te utad, benne minden a megfelelő egyensúlyban.


Majd ahogy közeledsz ehhez, érzed majd. Nem tudom mik a szidhik, de amikor oda érnél, hogy nagy változás történik benned, tudni fogod merre tovább. Ami nem egy út, nem egy ösvény, nem egy fix irány. Minden irány a tiéd lesz, és minden ösvényt járni fogsz, amit akkor majd felfogni leszel képes.

dec. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Az igazi jógi mindkét irányba el tud indulni egyszerre. Aki nem képes erre, az ne is kezdjen hozzá, mert beleesik a fekete pöcsűjek kútjába.
dec. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!