Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A vonzás törvénye által az...

A vonzás törvénye által az ember befolyásolhatja az idő múlását is?

Figyelt kérdés
Pl:ha azt akarom,hogy a munkahelyemen gyorsabban teljen az idő,vagy egy vakáció alkalmával lassaban teljen az idő,akkor ez a vonzás törvénye által megvalósítható/befolyásolható dolog lenne?
jan. 4. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Persze



Munkahelyen Rock & Roll

Nyaralás alatt meg unatkozzál két kapura!

jan. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:-)
jan. 4. 15:02
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ember nem. Isten igen, mint láthatod napjainkban is. Ahogy régen volt hossza egy napnak, most negyed annyi idő alatt telik el egy nap. Annyira felgyorsult. És az emberiség semmit nem vesz a jelekből észre. Ahogy 2000 évvel ezelőtt megírták. Esznek, mulatnak, mint Noé idejében, az özönvíz előtt. Pont igy van most.
jan. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az időérzéked meg tud változni. Nekem már volt ilyen élményem.

Akinek van képessége hozzá, eldöntheti hogy lassan teljen az idő, de akkor is az érzékelését változtatja meg. Az időnek van egy ritmusa.

jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4


A valódi meditáció állapotában megnő az időérzékelés felbontása.


Azaz lassabbnak tűnik az idő múlása

jan. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen. Egy mágus sosem késik és koránt sem jön, hanem pontosan akkor érkezik amikor akar
jan. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%

10, 12 éve falom a vonzás támáját. A vonzással az időt? Hát azt még sosem gyorsítottam fel... én úgy gondolom, az nem a vonzás törvénye "feladata". :)

De másban, igen :D

febr. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!