Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen gyakorlatokat kell...

Milyen gyakorlatokat kell csinálni ha szeretnék természetfeletti képességeket?

Figyelt kérdés

Már próbálkoztam jógalégzéssel energiakoncentrációval böjtöléssel tisztítókúrával.

Volt pár megmagyarázhatatlan élményem akkor volt több mikor ezeket rendszeresen csináltam.


jan. 7. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Ahhoz aludni kell. Ha elég jó a képzelőerőd, akkor álmodban szinte bármire képes lehetsz.
jan. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
A láthatatlanság képességének elsajátításához rákjárásban kell közlekedni mindenhova
jan. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Én úgy tudom, hogy ahoz minden hajnal 03:33-kor hátraszaltóban egy presszó kávét kell főzni. Senki sem mondta, hogy egyszerű a láthatatlanság képesség megtanulása...
jan. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom lótuszülésben kell megfeszíteni a lábad jó sokáig.
jan. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Természetfeletti képességekre nem tudsz szert tenni, mivel ember vagy. Lappangó képességeket tudsz fejleszteni.
jan. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Vannak olyan erjesztett italok, amivel lehetséges pl a lebegés, vagy a fizikai erő növelés, de olyat is tudsz 1-2 korty után, hogy beesel a vízaknába, oszt nem is fáj.
jan. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!