Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ez lehetséges? Azt álmodtam,...

Ez lehetséges? Azt álmodtam, hogy kinyílt a harmadik szemem. Miután felkeltem megmaradt ez az érzés. Azóta sokkal tudatosabb lettem. Látok dolgokat amit eddig nem.

Figyelt kérdés

jan. 15. 04:35
A kérdező szavazást indított:
Igen
nem
nem tudom
17 szavazat
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem tudod a kérdésedre a választ, akkor hol lenne itt az extra tudatosság?
jan. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
87%
Ez elég tág fogalom, hogy látsz dolgokat. Mégis mikre kell ezt érteni?
jan. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
62%

Lehetségesnek lehetséges.

Általában sok -és megfelelő minőségű energia kell működtetni, van akinek kicsit működik, nézelődik, majd kifogy, és egy időre megint bezárul.

Lehet az is hogy neked most mindenből elegendő van, és harmonikusan fog működni, alacsony szinten, de stabilan.

Érdemes befelé nézelődni, a csontjaidat, a szerveidet, mert így nem szóródik szét a külvilágban az energia, másrészt nem fogsz kifelé látványosan "világítani", amire azért jöhetnek a nem kívánt turisták.

jan. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem agyrak. A kerdesed szinvonalabol kiindulva...
jan. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
29%

Elméleti szinten sincs harmadik szem, nem létezik.

Teljesen felesleges kérdés az oldal színvonalát rontja ez is

jan. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
55%

"Elméleti szinten sincs harmadik szem"

Akkor senki nem tudná miről beszél-kérdez, de mégis úgy tűnik, hogy mindenki érti a kérdést, még az is aki ostoba tagadó válaszokat ad rá.

Szóval elméleti és gyakorlati szinten is létezik, csak a többség számára ez elérhetetlen.

Már több ezer éves rajzokon, szobrokon is ábrázolják, ez nem valami modern "new age" kitaláció.

Egyaránt megtalálható egyiptomi ábrázolásokon, szobrokon, de taoista és buddhista szobrokon rajzokon is.

Pontos leírások vannak rólam stb.

Az indiai szobrokon is ábrázolva vannak.

Erre azt mondani hogy még elméletileg sem létezik, nagyon nagy butaság lenne.

jan. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
18%

Le van rajzolva ókori falfestéseken, még jó, hogy nem grimmeséből akarsz érvelni.

Nincs harmadik szemed fogd fel, kettő szemed van, ezért is teljesen értelmetlen a kérdés is.Nincs miről vitatkozzak veled, hisz nincs 3.szem sem.

Vagy ha van, akkor fotózd le és küldd el.

jan. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
22%

Minek küldene bárki neked bármit?

Egy 100. senki vagy, még a kérdés sem neked szól, csak ide pofátlankodtál ostobáskodni :)

Nem érdekel hogy mit gondolnak a bogarak vagy az egerek, és kb ennyire érdektelen a te véleményed is.

jan. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
45%
Engem egyre jobban érdekelnek ezek a tudatmódosító szerek amiket ti fogyasztotok.
jan. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
45%
Kávé...boltba lehet kapni, szívesen 😊
jan. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!