Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi ez a "bevonzás" baromság?

Mi ez a "bevonzás" baromság?

Figyelt kérdés
Most komolyan egyre másra jönnek az ilyen baromságok hogy " Bevonzhatom az ötöslottó főnyereményét?" meg hogy "Bevonzhatom azt a srácot?" stb
2010. okt. 23. 21:10
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
73%

Nem hülyeség, én évekkel azelőtt megfigyeltem, hogy működik a dolog, mielőtt még "divatba jött" volna vagy egyáltalán hallottam volna ilyen értelemben a bevonzás szóról... :) Elsősorban emberekkel kapcsolatban (de nemcsak), pl. akikkel szerettem volna közelebbi kapcsolatot kialakítani, és nem sikerült a múltban, azokkal újra és újra összehoz az élet, anélkül, hogy bármi konkrétat tennék ennek érdekében. Mondhatnám azt is, hogy ez csak véletlen, de mint tudjuk, véletlenek nincsenek...

A "bevonzhatom-e az ötöslottó főnyereményét" kérdés tényleg vicces :D Azt hiszem, akinek ez a terve, nem tudja, miről is szól igazából a "vonzás törvénye" :) Mindenesetre nálam ez nem hit kérdése, hanem ahogy mondtam, megfigyelés, hogy működik... :)

2010. okt. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
80%

Nézzétek, nem misztikus dolog ez, én legalábbis nem gondolom annak, pozitív gondolkodás pozitív energia valahogy pozitív dolgokat idéz elő.

Én nagyon nehéz körülmények között államvizsgáztam le, minden nap tele stresszel, nem a vizsga miatt, nem hagytak tanulni, nem is bízott a sikeremben a kedves rokonság, lehülyéztek nem egyszer, és mondogatták nem is egyszer, hogy nem lesz belőlem semmi, nem viszem semmire, nem lesz soha diplomám... stb. Plusz hallgatni naponta a szüleim veszekedését (éjjel is, meg hajnalban is)... És nem sokkal államvizsga előtt lettem munkanélküli.

Annyira erős ellenhatás volt bennem valahogy, hogy én ettől a családtól szabadulni akarok, egy jó munkát akarok végre, és csak úgy lehet, ha megcsinálom, nem értük, magamért, mert az egy lépés előre, egy új esély, és igenis sikerülnie kell, és kihúztam azt a tételt, amit akartam, amit jól tudtam, amit fél órával korábban, hogy bejutottam vizsgázni, mondtam a társaimnak, akik szintén vizsgáztak, hogy azt a tételt kell húznom, ugyanúgy, ahogy érettségin is volt, és sikerült.

Nem tudom, milyen erő segített és mozdította a kezem, pedig olyant is húzhattam volna, amit gyengén tudok, mert volt még bőven, és nem volt segítség, össze voltak keverve, de végig arra gondoltam, hogy sikerülnie kell, hogy azt a tételt kell húznom.

2010. okt. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
71%

KIB*SZOTTUL NEM BAROMSÁG. ÉS NEM EMBERI HÜLYESÉG.

Szerinted a gazdag miért marad gazdag? Mert így gondolkodik. Ha szegényként gondolkodna egyszer csak azon venné észre magát hogy fogy a pénze. Ez olyan egyszerű és IGAZ!

2010. okt. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
Küldj pénzenergiát nekem! (please)
2010. okt. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim válasza:
figyelmedbe ajánlanám a Titok című filmet;).Abból megértheted mi az a vonzás törvénye.
2010. okt. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
A Bibliában is van utalás erre a "jelenségre" a hit erejével kapcsolatban.
2010. okt. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

ma 12:11

Mond el James Randinek mi a titok..

2010. okt. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
35%

Nekem van egypár gazdag ismerősöm, és egyik se bevonzást csinál. Mindegyikük azon parázik, nehogy csődbe menjen, nehogy tönkremenjen a gyár, nehogy a tőzsde felboruljon...


Ők a pénzükért sokat tettek le az asztalra, nem csak imádkoznak, meg pozitivan gondolkodnak... Pont az a lényeg, hogy negatív dolgokon is kell agyalni, ezáltal ki tudod védeni őket. Ha lexarnák a negatív dolgokat, és csak a pozitiv dolgokat nyomatnák, már rég tönkre mentek volna, ugyanis nem féltették volna a vagyonukat, nem törődtek volna vele, tőzsdét se nézték volna stb stb.



És a vizsgás dologról: Ha én odamegyek nulla tudással, ráadásul negatív dolgokat gondolva, megbukok. De ha ismerem a vonzás törvényt, és remekól tudom csinálni, akkor odamegyek, és láss csodát, akkor is megbukok. Mert hiába pozitivan állok hozzá, attól még nem leszek okosabb. Ezt kéne felfogni a sok b.romnak.

Viszont ha megtanulod a tételeket, és negatív dolgokon gondolkozol, pl hogy elrontod a zh-t, meg elfogod felejteni, stbstb, akkor lehet hogy még jobbra írod meg, mintha odamennél, és lazán beírnád amiket tudsz, ugyanis aki izgul, az lehet hogy 3x is elolvassa a feladatot, csinál 2 ellenőrzést, átfutja mégegyszer az egészet...


Szóval hülyeség ez az egész. Mindenre lehet ellenpéldát mondani. ÉS mint mondtam, a gyenge akaratú ember mindig hinni akar valami ezoterikus cuccban, mert tanulatlan, és azthiszi hogy a világ tök egyszerű, és biztos hogy kell lennie valami magasabb irányító valaminek... Sokkkal könnyebb azt mondani hogy isten 6 nap alatt megteremtette a földet, mint hogy évekig tanulni egyetemen a fizikát, kémiát, és megérteni a világegyetem keletkezését.

2010. okt. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

ma 13:44


Jól látod!

2010. okt. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem nem látja jól.

A vonzás törvénye sem azt mondja ki, hogy azzal bármit meg lehet csinálni, mindössze annyit, hogy segít bizonyos kedvező véletlenek és élethelyzetek előidézésében.

Most maradjunk a vizsgás példádnál: ez kb. olyan, mintha azt mondanád, hogy kiugrik a pozitív gondolkodású ember az ablakon, és bevonz egy repülőt és megmenekül. De ehelyett -láss csodát!- leesik.

Igen, így van, ezt senki nem vitatja. De nem is erről szól a dolog. Hanem arról mondjuk, a vizsgán a saját hozzáállásodon javíts, könnyebben tanulj, jobb tételt húzz ki.

2010. okt. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!