Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi ez a "bevonzás" baromság?

Mi ez a "bevonzás" baromság?

Figyelt kérdés
Most komolyan egyre másra jönnek az ilyen baromságok hogy " Bevonzhatom az ötöslottó főnyereményét?" meg hogy "Bevonzhatom azt a srácot?" stb
2010. okt. 23. 21:10
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Ez nemv allás...ez egy módszer...annyi hogy hiszel benne hogy valami sikerül....ha így vesszük ez nem baromság...
2010. okt. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

13:44 elfelejtett valamit. Ahhoz hogy jól sikerüljön valami tenni kell érte.

pl. ha azon vagy hogy jólfog sikerülni a vizsga/dolgozat mindent tudok stb. akkor lehet hogy "véletlenül" abba a csoportba kerülsz amit jobban tudsz. És mivel a te dolgozatod JÓL fog sikerülni, ezért úgy cselekszel hogy jól sikerüljön (mindent 3734762x elolvasol stb). Ezt elég nehéz elmagyarázni. Persze bármiféle hit nélkül is lehet írni sikeres dolgozatot, ez nem a legjobb példa rá. Pl. ha jól érzed magad az életben és nincs semmi komolyabb problémád, akkor ez igy is marad mert ELHITTED magadról hogy egy szerencsés ember vagy. Ezt bárki kipróbálhatja. Hidd el magadról hogy jó gitáros vagy (attól függetlenül hogy nincs gitárod)

2010. okt. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
(folytatás) és nemsokára felbukkan egy olcsó gitártanfolyam ajánlat. Már is itt a lehetőség. Én pl Los Angelesre voltam ráakadva, nagynnagyon (elképzeltem hogy los angelesben táncolok a járdán,minden heppi) rögtön fel is bukkant reklám hogy nyerj 2 jegyet Los Angelesbe! (pont odanéztem a tvre amikor mutatták)
2010. okt. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
18:08 - Valahogy hasonlóképp bukkantam rá arra az animációs tanfolyamra, ahova most járok, csak nem tévén, hanem interneten keresztül. Pedig léteztek ők már jóval korábban is, csak pont most volt rá a legnagyobb szükség, hogy elkezdjek egy ilyent.
2010. okt. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
A válasz egyszerű NÉZD MEG A "Titok" C. FILMET. ENNYI!
2010. nov. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Hol a lavóóóóór had hánjak!!!
2010. nov. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!