Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Sátánista rituálénak tartjátok...

Sátánista rituálénak tartjátok a svájci/gotthárdi alagút megnyitó ünnepséget? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Hosszabb videó:

https://www.youtube.com/watch?v=ikDpJZRSqz0

Rövid:

https://www.youtube.com/watch?v=CbOldRsITpQ


Aki jártasabb az okkultizmus, rituálék, esetleg sátánizmus, démonimádás világában, azok fedeznek fel benne ilyen motívumokat?

Én amerikai keresztények videóiban láttam először, de úgy vettem észre, hogy ők hamarabb borulnak ki ilyesmiken (pl. Harry Potter is).

Szóval gondoltam itt megkérdezem, ahol esetleg vannak szakértők is a témában.



febr. 7. 16:14
 1/5 anonim válasza:
69%

eggyértelmü sátán hivő mottivumok istegyalázás iluminati jel képek.

mi kel még?

it minden van!

Nics ojan ami nics!

febr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi más nem történt mint a táncoló kajabáló csávó még az előadás előtt gyorsan pössentett egyet és hirtelen felrántotta a cipzárt ami becsípte a fütykösét. Jártam már így én is. Pontosan olyan mozdulatokkal és hangokkal próbáltam kiszabadítani a brét ahogy a táncos gyerek.
febr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
Nem
febr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez messze nem rituálé viszont pont olyan elb@szott mint ők,úgyhogy igen ez tőlük ered és egy szimbolikus üzenet nekünk,hogy a végidőkben Baál vagy Baphomet őrjöngése alatt mi az egyszerű melósok hogyan vetkőzzük le a konvenciókat és szabályokat és merülünk el az erkölcsi mételyben..Majd egymásnak esve a parfisnyél fegyverekkel a média által hipnotizálva állandó megfigyelés alatt tekergőzünk a tömegben..Azon kevesek pedig akik felébredve és kiválva megmásznák a nagy hegyet mindig visszacsúsznak,mert mérlegelés (megmérettetésben vannak)..

Aztán a felgyorsult és megbolondult időnk (amit most is érzékelsz,hogy leginkább nincs,mert elfogyott) mint hatalom van jelen és előtte mindenkinek le kell borulni még a nagyfejeseknek is...nagyjából....felszabadulás,öröm..

Amit meg a fejük fölé tartanak,az az egyéni hatalmi jelkép kiki a munka,pénz jelentéktelen dolgok..


Svájc a székhelyük.

febr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az illuminátusé..
febr. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!