Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek ha éjjel megnyitód...

Ildikóka000 kérdése:

Szerintetek ha éjjel megnyitódnak a melegvizes csapok, azt csinálhatja szellem?

Figyelt kérdés
Volt, hogy este nyitódott ki a csap annyira, hogy begyulladt a gázbojler! És senki sem volt a fürdőben! És nem laza a csaptelep, rendesen erőt kell kifejteni, hogy elfordítsuk! Tapasztalt valaki hasonlót? Több alkalom is volt már, több helyen a lakásban, és mindig a melegvíz!
2013. máj. 21. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Biztos csak pancsiztak egyet, ne aggódj!
2013. máj. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Bármi is az oka, szerintem érdemes lenne sürgősen víz és gázkészülék szerelőt hivatni!Nálunk csak olyan volt, hogy magától begyulladt a gázbojler, mint mikor nyitjuk a vizet, de víz nem jött.Így inkább kikapcsoltuk az egészet.Aztán hívtunk szerelőt, mert a gáz nem játék, megnézte, semmi baját nem találta, de át tisztítgatta.Utána nem volt baj vele évekig!
2013. máj. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se ártana megnézetni egy szerelővel.
2013. máj. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az lesz!
2013. máj. 22. 10:16
 5/7 A kérdező kommentje:
De amúgy a villanybojleres melegvizes csap is csinálja ezt.... Azt is megnézessem? :D
2013. máj. 22. 10:17
 6/7 anonim válasza:
LOL szerintem költözz el :D
2013. máj. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát köszi a válaszokat!
2013. máj. 25. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!