Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit gondoltok annó Doreen...

Mit gondoltok annó Doreen Virtue az ezotéria "nagyasszonya" kereszténységhez való megtèrèsèről?

Figyelt kérdés
Állítólag egy Jézusról való látomás hatására tért meg.

febr. 10. 06:35
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Én nem látok lényegi változást.
febr. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt milyen szempontból mondod kedves utolsó?
febr. 10. 07:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem utolsó vagyok, hanem első.


És 2000 távlatából sokféle módon lehet keresztény az ember, de sosem zárja ki az ezotériát. Simán lehet, hogy egyszerűen megerősítést talált az addigi nézeteire egy a kereszténység sajátos értelmezésében. Rengeteg ilyen van, nagyon sok kereszténynek vannak olyan nézetei saját hitével kapcsolatban, ami egyébként ellentétes a "hivatalos" állásponttal.

febr. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"Nem utolsó vagyok, hanem első."

Igazad van bocsánatot kérek, korán van mèg:)

febr. 10. 07:40
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

#4

Itt azért nagy fordulat van Doreen Virtue munkásságában. Konkrétan egyik pillanatról a másikra kezdte azt hirdetni, hogy a könyveiben eddig leírtak a gonosztól származnak. Jézust és az angyalokat sem lehet hívni, közvetlenül kommunikálni sem lehet velük. Mindenki démonokkal találkozik ilyenkor. A new age rossz út. Stb. A saját könyvei, kártyái kiadása, forgalmazása ellen van.

febr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

#5: a megtérése óta legalább három könyvet írt, szóval az új brand működik.


Hogy mennyire őszinte a megtérése, nem lehet tudni. Simán lehet, hogy tényleg elhiszi most a kereszténységet, de ahogy megnyilvánul, hogy most elítéli a saját műveit, azzal ijesztgeti az embereket, hogy a pokolra kerülnek, ha elhiszik azt a marhaságot, ami valamikor őt híressé tette, az valahogy azt mutatja, hogy cseberből vederbe került. Mert azt hit nélkül is lehetett tudni, hogy marhaság volt, amiben hitt, de most is a vak hit vezeti.

febr. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%

Létezik pálfordulás és a jó embereket is át tudják téríteni a rossz oldalra.

Az hogy a kereszténység leple alatt, még semmit nem jelent.

febr. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#6

Nekem is az a véleményem, hogy azimplán el is tűnhetett volna. De azt választotta, hogy a megtérését is pénzzé teszi. De ettől fúggetlenül én látom a változást. De azt is látom, hogy még második fordulatra is számíthatunk.

febr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!