Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Csinàltatok màr szerelmi...

Lora87 kérdése:

Csinàltatok màr szerelmi kötést ami hatott is? Mennyi idő utàn? A kötés folyamata érdekelne igazàn

Figyelt kérdés

febr. 19. 10:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%
Igen.
febr. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%

Igen, még pár évvel ezelőtt csináltam olyat ami bejött.

A cégnél pont azt a kollégát sikerült kihúzni a karácsonyi ajándékozáshoz aki nem volt közömbös számomra.

Még a nagymamámtól maradt rám egy csomó Fürge Ujjak magazin.

Abban volt egy minta, az alapján kötöttem neki egy zöld mohair pulóvert piros szívecskével a közepén.


Szerintem rögtön leesett neki a célzás amikor megkapta, láttam ahogy rámnézett. Össze is jöttünk végül - pont ahogy terveztem.


Életem talán legsikeresebb kötése volt ez.


Ha a folyamat érdekel, akkor az eleje/hátulja/ujja sima alapminta volt (1 sima - 1 fordított), az alján, a nyakán és az ujján a passzé meg bordásminta (2 sima - 2 fordított). A szem és sor számok meg ugye mérettől függőek.

febr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az ilyen jellegű vàlaszok nem érdekelnek,azért köszönöm :)
febr. 19. 17:10
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Miért akarod megerőszakolni azt, akit állítólag szeretsz?
febr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Miért olvasgatsz és kommentelsz olyan kérdésekre amikre nem is tudod a vàlaszt,nem is érdekel és nem is tudod valójàban miről van szó?

Miért nem foglalkozol a sajàt kérdéseid megvàlaszolàsàval itélkezés és okoskodàs helyett?

febr. 19. 18:21
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
Azért, mert aki aki másokat segít egy bűn elkövetésében, az maga is bűnös. A szerelmei kötés pedig bűn, bárhogy is próbálod magad meggyőzni az ellenkezőjéről.
febr. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Minden apró gondolat hat.

Volt ilyen nekem egy kis időintervallumban olyanok találtak rám, akiknek igaz volt a szívük és jó a kérésük.

A folyamat mimdig más. Nem tudnám leírni. Akkoriban máshogy voltam, mint most. Leültem meditálni, hogy növeljek bennük valamit, formáljak, kialakítsak, egy kifejezéssel energiát teremtettem. Pár alkalom elég volt a megfelelő mértékhez.

febr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%

Továbbra sem szeretnénk segíteni abban, hogy bűnt kövess el.

Érdekes, hogy ha egy férfi megerőszakol egy nőt, mindenki felhördül. Igazuk is van.

De ha egy nő szerelmi kötéssel szeretne kényszeres őrületbe kergetni egy férfit, az csak néhány embert zavar, és ezeknek is a többsége férfi? Ennyire érzéketlenek lennének ilyenkor a nők?

febr. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

#8: Ne parázd túl.

A nemi erőszak egy valódi dolog.

A szerelmi kötés meg egy képzelt dolog ami csak pár babonás ember gondolataiban létezik.

Nem igazán lehet a kettőt egy lapon említeni.

febr. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
32%

Ez igaz, de ha valódi lenne, akkor is pontosan ugyanígy csinálná néhány nő.

A legkevésbé sem érdekelné, hogy ez rosszabb, mint az erőszak. Mert az erőszak után a nő felkel, otthagyja a vértócsát, és elmegy valahova kiheverni az erőszakot.

A kötés meg csak egyre rosszabb lesz, és soha nem lehet megszabadulni tőle.

febr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!