Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A szerelmi kötés hátására...

A szerelmi kötés hátására teljesen más lett a férjem, ez most már így fog maradni? Nem tetszik ez az új személyiség.

Figyelt kérdés
2 éve megcsalt a férjem, akkor szétmentünk 8 hónapra. Nem bírtam elengedni nem bírtam nélküle kötést tetettem rá. Vissza is jött egészet Németországból hozzám. Viszont mióta a kötés rajta van teljesen más ember lett, nem olyan mint régen. Abból a vagány férfiból egy érzelmes féltékeny csöpögő valaki lett. Egyértelmű hogy a kötés hátására. Alig akar elengedni valahova, nem hagy teret kezd őrületbe átmenni. Aki kötötte mondta hogy meg fog változni jó irányba. De nekem ez nem jó nem tetszik nem az akit szeretek, nem vagyok az a romantikus típus, ő meg teljesen olyan lett. Mit csináljak? Aki csinált már kötést neki milyen lett utána? Nem akarom levetetni nem akarom elveszíteni, szeretem, de ez nekem nem tetszik. Jól esnek a mindennapi kedvességek, de van pár férfi barátom a munkahelyemen, már izzik a szeme amikor meglátja őket, mikor reggelente munkába visz.
febr. 23. 17:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Amatőrhöz mentél, rosszul kötötte be.
febr. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Mondtam már egy párszor, hogy ha megpiszkáljátok valakinek az érzelmi rétegeit abból dilihaz is lehet

Tök mindegy hogy amatőr csinálta vagy szakszerűen meg ami hülyeséget ilyenkor rizsáltok


Abból baj lehet és pont.

febr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem amatőr, ott voltam személyesen a kötésnél.

Csupán eltűnt a vagány férjem helyette kaptam egy érzelmes nyálas bizbazt. Ez zavar.

febr. 23. 19:32
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Fekete magia, mas tudta es akarata nelkul tortent a dolog. Visszaut mindig.
febr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ott voltam fehér volt angyalok voltak mindenütt azokat is szólította de nem ez a lényeg hanem hogy mit tegyek?
febr. 23. 20:17
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
Angyalok nem segítenek egy szerelmi kötésben. Amúgy meg kellett neked mások érzelmeit manipulálni, most edd meg amit főztél.
febr. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Nos, a Sors eléd hozta a választás lehetőségét. Az egész történeted valahogy nekem a Három kívánság c népmesét juttatja eszembe. Vissza akartad kapni, ezért kötést tetettél rá. De már nem úgy jött vissza. Ez van. El kell fogadnod hogy ilyen lett. Aztán arra se vegyél mérget, hogy nem játssza meg a hös szerelmest. Közben meg ki tudja merre jár.
febr. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Grimfox ***** válasza:
93%
Mások érzelmeinek manipulálása a saját érdekeid érvényesítése érdekében mindig fekete mágia. Mindegy, hogy angyalokat, tündéreket, szenteket, vagy bármi mást hívnak segítségül, amikről úgy tartják, jók. Ami jó, nem fog segíteni a szerelmi mágiában. Igazából az sem igazán, ami rossz, mert annak nem áll érdekében. Ezt az ember csinálja, a körítés meg a látszat változik. Az eredmény pedig logikus. Kényszerítik az illetőt valamire, amit nem akar, anélkül hogy tudná, és befolyásolhatná. Ebből egyenesen következik a személyiségtorzulás.
febr. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 D-Mano ***** válasza:
60%

A kötés megcsináltatása előtt kellett volna feljönnöd Gyakorira szétnézni a témában.

A legtöbb kérdésnél ott van a válasz, hogy a szerelmi kötés nemcsak morálisan nagyon elítélendő, hanem fekete mágiának számít, nagyon rossz karmát halmozol fel miatta és gyakran nem várt mellékhatásai vannak.

Nem sajnállak, megérdemled, amiben vagy, sőt, még rosszabbat érdemelnél. Szegény férfit viszont sajnálom.

Ha van megoldás a helyzetre, akkor az a kötés feloldása. Morálisan is az lenne a legjobb döntés.

febr. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%

Szeribtem csak egyszerű pszichológia. A távollét alatt kicsit átértékelte a dolgokat, hiányoztál neki, így most logikus hogy igyekszik pótolni, kedveskedik. Lehet bűntudata is kialakult, mert a külön töltőtt idő alatt beláthatta, hogy hibázott és most próbál kompenzálni. Majd jönnek újra a hétköznapok és esélyes, hogy visszaváltozik.

Nálad viszont úgy tűnik, ha vansapka az a baj, ha nincs sapka akkor meg az.

Szerintem nem vagytok egymáshoz valók.

febr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!