Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit lehet tudni a californiai...

Mit lehet tudni a californiai Bohém Klubról?

Figyelt kérdés

#California #Bohém Klub
márc. 11. 11:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Nézd meg kiegészitésként BitChute Búradurrantó videóit .
márc. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudsz linket küldeni?
márc. 11. 14:27
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
márc. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, ezt már néztem. De köszi! Főleg a videók érdekelnének.
márc. 11. 17:48
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi amit tudni lehet róla. Nehéz felfogni?
márc. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Azért ne húzd fel magad. :D Nem tudtam, hogy nálad a wikipédia a mindentudás tárháza. :D

Várom a további linkeket.

márc. 11. 18:03
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Semmi további link nincs. Zárt közösség, ami elérhető infó az fent olvasható. Persze ezós söpredéktől nem várom el, hogy megértse.
márc. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

Ezek a fajta csoportok már régóta működnek.


Szabadkőműves csoportok zártabb csoportjai ezek.


Inkább már az illuminatihoz tartoznak.


Több újságíró írt róluk leleplező cikkeket, meg videókat csináltak ilyen zárt ülésekről, néhány fenn van a youtube-n is ha még nem törölték.


Pár újságírót ilyen tényfeltáró riport miatt eltettek láb alól, sajnos.


A leghíresebb felvétel amikor egy sátánista szertartást sikerült levideóznia a riporternek, sajnos utána elkapták az őrök, a felvételt még továbbítani tudta de utána senki nem tudta mi történt vele.


A felvételt azok tették fel a netre akiknek tovább küldte.


sokkoló volt, ami azon a videón volt, egy embert toltak be a sátánista szimbólumokkal körben álló társaság közepére, a főpap vagy aki középen állt párat lesújtott a lekötözött emberre, lehetett látni ahogy vergődik, majd egyre kisebbeket rángatózott és szerintem vége lett.


Emlékszem volt aki írta, hogy mikor végignézte kiokádta magát.


Sajnos ez a valóság.


Bele lehetne merülni ebbe a témába, de szerintem írd ki az ezotéria kategóriába is, ott több válasz fog jönni rá.


itthon is foglalkozott a témával több író, újságíró, könyvek is vannak ezekről a társaságokról. az az újságíró aki filmre vette a bohemian club-nál a szertartást az életével fizetett érte.Családját tönkretették.


Megvan melyik bolygó együttállásnál vannak ilyen rituálék sokszor az is kötve van mikor milyen áldozat van.


Könyvet nem akarok meg újságírót, aki ezzel foglalkozott, de sokszor annyira kemény téma, hogy egy átlag ember aki először találkozik vele, elokádja magát, mert nem bírja ezt feldolgozni, pedig ez a valóság.


Amit olvastam hogy karácsonykor mit szoktak illuminátus családokban csinálni, emberek, aki megtalálja erős gyomorral olvassa el, garantált a hányinger.


Ha már így belemerültünk, volt egy családtag az egyik családból, egy alsórendű tag, aki kiszállt ebből az egészből.


az egyik rádión adott riportot, sokáig fenn volt a riport és annak átírata is a neten, de szerintem meglehet még találni.


elmondta mikor milyen rituálék voltak, kinek mi volt a feladata.


Tovább nem is írom mert visszagondolni is kellemetlen élmény.


Az interjú után a rádió állomás érdekes módon tönkrement, tagjait kirúgták.


Furcsa dolgok ezek szerintem.


[link]

[link] Jól láthatóan 2 volt amerikai elnök is és vállalatigazgatók is ott vannak a fényképen ami a bohém erdőben készült.


https://www.youtube.com/watch?v=LRYUrWPp2TA

márc. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi, ez elég tartalmas válasz volt. Szerintem is furcsa, azért is írtam ki a kérdést.
márc. 11. 19:58
 10/11 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=ZCPlXjxrl_E&ab_channel=Tyler..

Fő szimbólumuk a bagoly, és az egyik szertartás a madárijesztő felakasztása. Szerintem ez egy kicsit beteg. Bár a bagoly a bölcsességet jelzi, de ez kultúrától függ.


Elolvasva pár kommentet a videó alatt:

"...az egész város fél beszélni róla, ez egy nagyon ijesztő jel!!!"


Így van, ha semmi dúrva dolog nem történik ott, akkor a helyiek miért zárkóznak el bármilyen beszélgetéstől?

ápr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!