Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Anyai átok létezik? Mivel...

Anyai átok létezik? Mivel állhatunk csakis védekező állásba?

Figyelt kérdés
Anyóst feltételezem a dologban. Illetve a barátnője. Nagyon irigykednek, hogy elhoztam a párom apját hozzánk. 4 legközelebbi személy, köztük sógorom is volt kórházban azóta. Kiidegeli az egész családot a viselkedésével. Nem tudok a magasról teszek rá verzióba kapcsolni. Már megfázásos tüneteim illetve gyomorfekélyt is kaptam tőle is meg aki velem van unokáját is azt mondja nem az övé, pedig kiköpött rá hasonlít viselkedésben. Help csakis védekezni szeretnék, az átok olyan mint a bumeráng, nyakon üt ha eldobod, visszarepül.

ápr. 1. 04:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet korán van még.. de..

Van egy anyósod..

ha jól értem a párod apukáját vitted magatokhoz..

..vagyis az apósod..


A gyereked az ő unokájuk, akire mondja hogy nem is a párodtól van???


Neked a párod ennek a két embernek a gyereke ?


Ha így jól értelmeztem akkor ..: a párod mit szól ezekhez ?


Az átok..: a volt férjem mondogatja egy ideje hogy őt biztos megátkozta az anyja, ha valami sikerül neki ( mondjuk lesz pénze)

tuti hogy valami elromlik olyan történik ( megbetegszik) ami miatt elveszti azt a pénzt.

Összevesztek az anyjával, de úgy hogy nem is beszéltek.

Anyósom úgy halt meg.

Szerintem valami lelkiismereti dolog lehet a háttérben hogy így felemlegeti.


Olyan hogy átok... létezik ???

Lehet.. addig amíg félsz tőle!!!!!!!!!


Azt tanultuk, hogy úgy működünk mint a telefon.

Energiát - rezgéseket bocsátunk ki és fogadunk..

Ha leteszed a telefont, nincs kapcsolatod azzal akivel nem akarod.

Ez vonatkozik az energia vámpírokra is. Minél feszültebb, idegesebb vagy, annál védtelenebb plusz az energiád magasabb.. így egy energiavámpír jól feltöltődik melletted.


A gyakorlatban.. ha egy anyós képes a gyerekre azt mondani hogy nem is az apja aki az apja, az egy aljas személy.


Egy ilyennel a gyerek egész lelki világát tönkre lehet tenni ha ezt meghallja.

Pluszban az egész családot.


Talán ha kitálalnál és van rá lehetőség, többet nem szólni hozzá.


Ez nehéz harc lesz, de ne fordulj """ varázslatokhoz """


Húzd ki magad és mondjad nekik hogy inkább irigyeljenek, mint sajnáljanak

Kitartást és sok erőt

ápr. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Évekig nem sikerült nekem semmi mást okolttam mindenfelé átkot, rontást láttam mindenkiben.

Aki csak rám nézet már biztos hogy szemmel is megvert gondolttam.

Majd rá jöttem a nagy eszemmel hogy igazából ezeknek a tüneteknek és képzeteknek avval üzenek hadat hogy elkezdem használni a józan eszem.

nem élek jó módban de nyugalomban és ésszel.

És tényleg jobb minden!

ápr. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Évekig nem sikerült..


Sajnos így van. El kell te!nie egy időnek mire az embernek sikerül megtalálni a módot a megoldásra. Addig még sok sírás is lehet..


A szemmel verésről jut eszembe. Még régen voltam Szabolcsban. Egy kislány kb három éves lehetett beteg lett és rá is mondták hogy ott valamelyik szomszéd lehetett. Hogy meggyőződjenek a következőt csinálták. A seprűből szálanként kellett kitépni egy szálat és mondani kellett közben : hogy sem egy..sem kettő.. sem három.. stb a seprű szálakat meg kellet gyújtani egy pohár víz felett. A hamut a vízbe kellett szórni és ha jól emlékszem a lesűllyedt hamuról meg kellett innia a vízet a pohárból

ápr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen de itt már komolyabb a dolog, a jószág 80%-a tönkrement.
ápr. 2. 05:20
 5/15 anonim ***** válasza:

Ez tényleg komoly.


De szerinted az átok miatt ?


Hogy őszinte legyek, hall az ember ilyeneket.


Nem esetleg az lehet, hogy feszült ideges vagy és nem veszel észre jeleket?

Vagy már félsz és a kisebb dolgokra is azt mondod hogy ez az átok miatt van és nem lépsz időben ?


Mivel van neted, próbálj rákeresni, mi lenne jó..



Nekem van egy ismerős aki meg tudja nézni hogy van -e rajtad átok.

Azt nem tudom hogy ismeretlennek is meg tudja nézni ?

Szerdán tudok vele beszélni, most elutazott.


Megkérdezem. Megírom.


Ez nem kerül pénzbe.


Tudod ezekkel én nem tudok mit kezdeni, de ha tud mondani valamit megírom.

ápr. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, nem tudok segíteni abban hogy van-e rajtad átok.


2-es válasza nagyon szimpatikus. Én is így voltam.


Mikor bajban van az ember hajlamos rá hogy minden szalmaszálban megkapaszkodjon - segítséget remélve.. vagy legalább egy tisztánlátást, hogy mit is tegyen.


Kitarást neked, ne hagyd hogy tönkre tegyenek.Tudom hogy könnyű ezt mondani.

Az állataidnak nem tudom mi lehet a baja? nem vettetek új helyről takarmányt ?

ápr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

6os megszokott helyrol a kevert korpa, a többi minden saját termés.


Közben a disznonkat le kellett vágni és egy szarvasmarhank, amelyiket tenyleg anyosom adott bele pénzt 6 éve, most romboló rák miatt vitték el a telepre, 10 nap alatt ment tönkre.

5-ös Kerdeztem egy ismerőst ima talán segithet. Hitem van Istenben csak nem a papokban. Csak nem értem hogyhogy pont azt és miert nem a másikat, vagy a harmadikat. Fölöttébb gyanus ez nekem.

ápr. 10. 06:26
 8/15 anonim ***** válasza:

Azt mondtam hogy nincs átok.. erre a tévében mit hallok ???

-az anyai átok a legrosszabb..


Nincs köztetek valami miatt gyűlölködés ?

Vagy miért fajult idáig a dolog.

Ha képes .. és tud átkozni, ahhoz egy nagyon erős harag ( gyűlölet) kell

Ha csak " simán - mérgünkben mondjuk vakakire pl..: törjön le a keze, mert valami miatt idegesek lettünk, az nem fog megtörténni.. nem szívből kívántuk.


Valahogy próbáld végig gondolni hogy mi lehet a háttérben.

De ne ess pánikba ( ha- ha könnyű mondani)


Nyugodtam mondogasd előtte is hogy..

..na ugyan kinek van már baja velünk.. annyi rossz történik mostanában..

Isten majd helyre rakja ezeket a dolgokat..

Mondogasd nyugodtan hangosan


Ez most így lehet primitívségnek hangzik, de muszáj valamit csinálni hogy ne bukjál ki, ne legyen körülötted nagyobb baj

ápr. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

7 hónapja már, hogy anyós azzal vigasztalt meglatjatok a nyugdijam kell hogy meg éljetek. Én magamban, ugyanmar ez letezhetetlen ott a tehén meg a 2 vagni valo hízók.


Ez ugy at is ment rajtam, hanem mikor elkezdett egyik tehen elvetelt, ra egy hetre hogy elhoztam aposomat tőle leromlott az allapota mellette, orvosi utasításra, karacsonykor no megprobaljak, sikertelenul. Ra megint 1 het 10 napra,elvetelet a masik tehen, megint 2-3 het mulva a malalacaink mind egy szalig idore megis elettelenul bujtak elő, a harmadik tahennel szinten alig lehetett a borjut kihuzni olyan fekvesben volt a tehenben. Ra 5hetre a disznot le kellett kenyszervagni. 3 napra az anyatehen, de 10 nap alatt esett le labrol. Megegyszer leirtam mert ez mar több mint faj. És most gondolkoztam el mikoraz a beszelgetesre gondolok, ugyanmar ez csak olyan védtelenün nem megfontolt reakciobolez tortenhetett. Ha nen rontas es nem átok, akkor vajon mi?

ápr. 10. 23:17
 10/15 A kérdező kommentje:
Tul sok az egybeeses. Ez ellen mit lehet tenni hogy gyarapodjunk es ne hatrany kerulgessen.
ápr. 10. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!