Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Anyai átok létezik? Mivel...

Anyai átok létezik? Mivel állhatunk csakis védekező állásba?

Figyelt kérdés
Anyóst feltételezem a dologban. Illetve a barátnője. Nagyon irigykednek, hogy elhoztam a párom apját hozzánk. 4 legközelebbi személy, köztük sógorom is volt kórházban azóta. Kiidegeli az egész családot a viselkedésével. Nem tudok a magasról teszek rá verzióba kapcsolni. Már megfázásos tüneteim illetve gyomorfekélyt is kaptam tőle is meg aki velem van unokáját is azt mondja nem az övé, pedig kiköpött rá hasonlít viselkedésben. Help csakis védekezni szeretnék, az átok olyan mint a bumeráng, nyakon üt ha eldobod, visszarepül.

ápr. 1. 04:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Először is..: anyósod elég rosszindulatú lehet így ismeretlenül is

Másodszor ..: úgy érzem te meg egy szívós kis makacs emberke lehetsz.. hogy igenis megcsinálod.

Harmadszor..: tudod ez az egész függ az anyagiaktól is.

Most itt az állatorvosra gondolok.

Ez így nem normális..

Valaminek ott történnie kell

Nem tudom mióta tartasz állatokat.

De ez már egy állomány.. ennyi állattal nem lehet gond normális helyzetben

Nem tudom a teheneket fejésre vagy szaporításra akarod -e


lehet valamiért legyengúlnek az állatok.

Ez lehet tartási hiba, vagy gyenge állomány.


Sajnos a mai világban tényleg minden bizonytalan.

Így hogy.ilyen károk értek nem tudom ki tudsz-e anyagilag tartani ahhoz hogy pótoljad és esetleg kivárd a következő szaporulatot.

Egyáltalán olyan helyen laksz, ahol ha feladod, lenne munkahelyed ?


Azért nagyon jó érzés lehet, hogy valaki belefog valamibe hogy haladjon, elérjen valamit és ilyeneket mondanak, ahelyett hogy segítenék támogatnák..

Nem elég egy ilyen beszólás.. ráadásul meg tényleg jönnek a bajok.

Egyszerűen elültetik az emberben a félelmet.

Ilyenkor az ember nem is tud okosat mondani. Nem tudni a körülményeket. Lakhatási, munkahelyi, anyagi.

Van valamilyen ingyenes tanácsadó de nem tudom a nevüket.

Talán annyit hogy fogj egy papírt ceruzàt és kezdj el számolni.

Mi mennyibe kerül.. ki tudsz tartani egy váltást ?

Vagy esetleg mással kell próbálkozni.

Sz anyósod nyugdíját meg vegyed csak igénybe...

Ha az újraindulásodhoz kell, ne is törődj vele

Majd visszaadod ha minden jól megy.

Viszont egy állatorvos nagyon kellene akivel megbeszéled a történteket.

ápr. 11. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Kezeltettuk őket sorba, a vetélés feltételezett okai, egyik tehén hasfajos volt rugdosta sajat hasat, nem lehetett hetekig honapokig nem lehetett injekciozni se anyagilag, sem arra nézve, hogy a tejbe is kerülhet előbb utóbb fájdalomcsillapító. Masik tehennel feltetelezzuk a kisboci bent a pocakban elrugta a saját köldökét. A harmadik tehen összes belső szerve 8 évre rosszra adta magát. A kisboci anyuja. 6het mulva tíz nap utan esett le labarol. Minden vitamint megkaptak.orvosi kezelés látogatás maximalis elegedettseggel. Tejtermelesre kukoricadara, foskalvit, kostomix, dicalcium, só 4 fajta mag héj korpakeverék. Ami letezik elso osztalyu hereszena kukoricaszar rollbalaban. Ugyelve mindig hogy ne egyen meg semmit ami megbantana az emesztesuket.


Anyoskat a masik gyerekei gondoskodnak rola. Zsákutca. Munkalehetoseg nincs. Kicsi falu messze a nagyobb varosoktol.

ápr. 11. 09:15
 13/15 anonim ***** válasza:

Én próbálam megint érdeklődni a rontáslevételről.

Mivel nem vagyunk ismerősök, így nem tudnak általam megnézni.

Viszont, az egyház csinál "lakás tisztítást"

Azt sajnos nem tudom melyik, viszont az olyan húsz - harmincezer között

van.

Aki vett lakást egyből tisztítta.


Nem akarok belefolyni a politikába, de sajnos pont ez a szörnyű amit a vidékkel tesznek.

Nincs közlekedési lehetőség (ha van is kell rá pénz, legalább addig amíg nem keres valaki)

Nincs munkalehetőség.

Ráadásul iszonyú a bűnözés.

Ha van kert és lehetőség akkor esetleg a kertben lehet termelni saját részre (az eladást már megnehezítették)

Lehet állatokat tartani... de az ég szerelmére !!!! akkor is kell PÉNZ !

Azokat etetni kell, a növényeket permetezni.. a magokat megvenni stb..stb..

Arra meg már nem is merek gondolni, ha gyerek is van...


Én városban lakok, idősebb vagyok - de ismerem a vidéki életet.

tudom hogy vannak helyek ahol könnyebb, de egy ma kezdőnek nagyon nehéz... főleg ha ilyen gondok jönnek .. márpedig sajnos jöhetnek..

Anno nekünk is volt három tehén, de volt kukorica föld. így a tehenek legeltek is meg kapták a kukorica szárat és takarményt.


Próbálj kicst valahogy vigasztalódni és ne add fel.. ha ebbe bele mertél/ tudtál vágni akkor ügyes lehetsz.

ápr. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem is átok de én most futottam bele hogy olyan létezik, hogy valaki elirigyel valamit és az nem sikerül.

Egy személynek ha valamit szerettem volna (vagy meg is csináltam) és elmondtam tuti hogy nem sikerült..

Annyira nem akarok hinni az ilyenekben, de igenis létezik

Én nem vagyok rosszindulatú. Ha valaki csinál valamit vagy halad - még ha nem is szeretem az illetőt - örülök neki.

Már többször megfogadtam hogy ennek a nőnek nem mondok semmit

Persze csak elmondtam..

A lekezelő vèleményről hogy te ezt úgyse tudod.. nem is beszélve, mert már maga ez is egy gátló, félelmet keltő.

De hogy ennyire ne sikerüljön valami.. és olyan hibát csináljanak a szakemberel, amilyent még soha..

Hááát.. most már ki tudom iktatni az életemből, de eddig családi okok miatt el kellett fogadnom

Mrg megtanulom hogy senkinek semmit.

A barátnőm sajnos meghalt, nagyon hiányzik mert vele őszintén meg tudtunk beszélni mindent, meg segítettük egymást ha kellett. Persze azt is hogy ha valami nem jó akkor miért..


Kiteszek az ajtómra valamit hogy ne felejtsem el..


Vannak irigy rosszindulatú emberek és igenis tudnak ártani és ezeket távol kell tartani mert az ember örömét - boldogságát - haladását tönmre teszik

ápr. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

13-as mi se most kezdtük. 10 évet volt tehenünk a szülői háznál, és 15 éve tartunk mi is teheneket, azelőtt kecskék is voltak legalabb 30 évig, csak le kellett mondanom a kecskékről, túlságosan véreztem, hogy folytassam, pedig lehet mondani csaladtagok számba voltak tekintve, de szinte minden el lehetetlenult. Párom is nézett egyik napról a másikra nem akartam terhelni velük mert aldott jo ember, nincs amit ne tudna elvegezni hazimunkat, más a kőműves mesterség.


Most az anyja miért valtott új onget? Csakis az új betegsége-e hozhatta. Azelőtt ő se volt ilyen.

ápr. 14. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!