Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért rak valaki "33" számot...

Miért rak valaki "33" számot a lakásajtajára a 2. emeleten?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülyeségnek hangzik elsőre a kérdés... a szembeszomszédunk társasházban a 33 lakásszámot ragasztotta ki nemrég az ajtajára.

Ez nálam a 33. fokú szabadkőművességet juttatja eszembe, de legalábbis valami okkult szimbolikát, mert semmi RACIONÁLIS magyarázat nincs erre, ugyanis ez a lakás eredetileg 2/2-es vagy 2/3-as számozású lenne. Nem is értem, hogy gondolta...



ápr. 6. 11:34
 1/10 anonim válasza:
62%
Lehet hogy az a kedvenc száma. Valaki meg ajtódíszt rak ki.
ápr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ápr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem semmiféle szabadkömüves hülyeség nem jutna eszembe, egyszerüen tudomásul venném, neki ez a szám tetszik.


A barátnöm addig erölködött, amíg a rendszám az autóján kettes számrendszerben írva a 34-es szám lett (nem MO!), akkor kerültek össze a párjával.

ápr. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na jó, de az emelet attól még nem változik meg... én is megváltoztathatnám ennyi erővel a születési évszámomat, hogy jobban tetszen, nem? :D
ápr. 6. 15:57
 5/10 anonim ***** válasza:

A lakás száma nem jelent emeletet! Csak szállodákban.


Nálunk az emeletes házakban lentröl kezdve foylamatosan vannak a lakások számozva, anyukám a 3. emeleten lakik a 23-as számú lakásban

ápr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Na jó, de az emelet attól még nem változik meg... én is megváltoztathatnám ennyi erővel a születési évszámomat, hogy jobban tetszen, nem? :D"


NEM. A lakás ajtajára olyan számot/nevet írsz, ami neked tetszik, ez nem hivatalos, anyakönyvi adat, ellentétben a születési dátumoddal.

ápr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Verstappen-drukkerek.
ápr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ideje lenne a 666-ot feldobni a te ajtódra, hogy végképp összezavarjátok a többi lakót.
ápr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Lucifer-666 ***** válasza:
Te meg írd azt, hogy ötödik emelet....
ápr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

"Ideje lenne a 666-ot feldobni a te ajtódra, hogy végképp összezavarjátok a többi lakót."

Ez marhajó ötlet. :DDD

ápr. 6. 22:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!