Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Melyik mágusnál vagy papnőnél...

Melyik mágusnál vagy papnőnél érdemes próbálkozni?

Figyelt kérdés
Szerelmi kötést szerettem volna csináltatni. 3 emberrel beszéltem 1 év alatt. Mindegyik azt igérte 1-2 hónapon belül bejön. Az egyik nem kérte előre a pénzt, csak ha sikerül. A másik kettő kb 120 ezerrel húzott le és nem történt semmi. Nektek bevált valamelyik “ szakember”?
ápr. 18. 01:16
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Kivehetnéd a fejed a biliből, 99%-uk sarlatán hamis próféta, de azért jól megélnek a bemagolt bullshitből.
ápr. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Volt egy tanulságos eset. Bolond embert faképnél hagyta a nője (nyilván nem véletlenül).

Három szélhámosnak fizetett, hogy a nőt visszatérítse.

3. eset után a nő visszament. Bolond ember ebből nem azt vonta le, hogy amúgy is bizonyára visszament volna (akár érdekből, vagy bármi okból, ezt már ő tudja), hanem az első két mágus rosszul végezte a munkáját.

3. mágus volt az igazi szakember. Persze.

ápr. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Semelyiknél. Főleg ha van védelme az illetőnek. Akkor te végig járhatod Európa összes mágusát, akkor sem jársz sikerrel. Tisztába vagy azzal, hogy mit művelsz?
ápr. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Privát üzenetekre nem válaszolok. Kb. Az első három akit a legjobban ajnároznak az ilyen fórumokon. Valaki Frabatot ajánlotta. Körbe kérdezősködtem, elvileg ő tényleg ért hozzá. Tudom mit teszek. Annyira jól sikerült bármelyiknek a hókuszpókja hogy eljegyzés is történt. Csak egy másik nővel.
ápr. 18. 17:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, te férfi vagy?
ápr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pasi
ápr. 18. 18:36
 7/9 A kérdező kommentje:
Biszex a pasi akiről szó van.
ápr. 18. 18:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Én csináltattam és bejött aki akarja elhiszi aki nem nem. Saját bőrömön tapasztaltam meg ott voltam személyesen a szeánszon durva volt aki csinálta és én is fehér fény csíkot láttunk akkor tudtam nem kamu vissza is jött 6 hét múlva Münchenből!!! 1,5 különélés után!!!!
ápr. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Év
ápr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!