Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy hívják azt a könyvet...

Hogy hívják azt a könyvet amivel rontásokat lehet levenni ?

Figyelt kérdés
Témán kívül nem kell válasz..
ápr. 23. 15:46
 1/8 anonim válasza:
35%

Ilyen nincs.

Térj meg, fogadd be Jézust.


Benne az átkaink áldássá változnak...a kereszten ez is elvégeztetett.


Szóval keresd Jézust imában..

ápr. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha a Necronomikont forgatod, akkor pontosan tudod, már pedig forgatod bőszen, ha emlékezetem nem csal kérted az az összes átkot másra.


Csak Isten másként gondolta. Mint Bálák és Bálám esetében.

ápr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2+


18.


És mondjad: Így szól az Úr Isten: Jaj azoknak, a kik kötéseket varrogatnak minden kézcsuklóra, és takarókat készítenek akármilyen termetűek fejére, hogy lelkeket vadászszanak! Némely lelkeket elvadásztok népemtől, másokat elevenen megtartotok a magatok hasznára.


19.


És megszentségtelenítetek engem népem előtt néhány marok árpáért és falat kenyérért, hogy lelkeket öljetek, melyeknek nem kellene meghalniok, és hogy lelkeket elevenen megtartsatok, melyeknek nem kellene élniök, hazudozván népemnek, a mely hazugságra hallgat.


20.


Ezokáért így szól az Úr Isten: Ímé én kötéseitek ellen leszek, a melyekkel ti a lelkeket vadászszátok, mint madarakat; és leszaggatom azokat karjaitokról, s a lelkeket, melyeket ti vadásztok, szabadon bocsátom, mint madarakat.


21.


És elszaggatom takaróitokat, és megszabadítom népemet kezetekből, és nem lesznek többé zsákmány a ti kezetekben, s megtudjátok, hogy én vagyok az Úr.

ápr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2 es

Nem értem a válaszod

Mit kértem másra?

És mi köze ahhoz a könyvhöz

ápr. 23. 18:23
 5/8 anonim ***** válasza:
#1 ha valaki azt írná neked a vallási szekcióban hogy térj meg, fogadd be Sátánt, biztos fel lennél háborodva. Na most te ugyanezt csinálod itt
ápr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szakácskönyv. Ja, az rántás.
ápr. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hare Krisna, hare hare Krisna Krisna hare hare
ápr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tulajdonlapra ès a Törzskönyre gondolsz.

Mert ha ezek a kezedbe vannak akkor elűzted a rontást!

ápr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!