Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan lehet valakinek "vissza...

Hogyan lehet valakinek "visszaküldeni" az átkot?

Figyelt kérdés

Aki szerint ne higgyek benne, stb, meg azért hat, mert hiszek, gondoljon bele, hogy ez akkor is így működik, ha az átkot küldő hisz benne, és mindent megtesz, hogy "fogjon az átok".


Tehát: ha valaki ért hozzá, vagy hallott már ilyen módszerekről, babonákról, írja le nekem!

Az átoklevétel is érdekelne, erről is olvasnék.


Azt nem tudjátok, hogy a piros szalag/cérna, amit rontás ellen viselnek, azt hogy teszik fel? Csak fel kell kötni, vagy ehhez is van valami "babona"?


2010. dec. 29. 15:15
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Először a "tükör-tükör visszavág"-ot használd. Utána pedig azt kell mondanod "törlés-törlés". Ezt este a háza előtt kell megtenned amikor otthon van. Nekem bevált! Ezt egy híres ezoterikustól tanultam. Ő volt a tanárom!
2010. dec. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Ez tényleg hatásos az állítólag szeretett anyósom szórt rám átkot és ez használtam és most betegen fekszik! köszi hogy ezt beírtad ide!!
2011. jan. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Mi ez a "tükör-tükör-visszavág" dolog? Leírná valaki részletesen?
2011. jan. 2. 13:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!