Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem egy srácba, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy srácba, de amikor próbálkozott volna, elküldtem, mert féltem tőle, h elrontom. Hogy keltsem fel újra az érdeklődését?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 11:38
 1/10 A kérdező kommentje:
nagyon visszahúzódó vagyok, nem tudom kimutatni az érzéseimet :(
2011. szept. 26. 11:39
 2/10 anonim ***** válasza:
küldjél neki egy tangás képet e-mailben :) megnézi tuti csörögni fog... :D
2011. szept. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Minek próbálkoznál másodszor? Akkor már nem fogsz félni?

Lehet megbántottad és soha nem fog senkivel szóba állni. Főleg nem veled.


Életkort írj pls.

2011. szept. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de most is félek tőle h elrontom, de le kéne ezt küzdeni valahogy. egyébként nem bántón küldtem el.
2011. szept. 26. 11:46
 5/10 A kérdező kommentje:
és 21
2011. szept. 26. 11:47
 6/10 anonim ***** válasza:
Amit ide kiírtál, írd meg neki mail-ben. Nem ennyire direkten, de írd meg, hogy féltél, hogy elrontod. Ennyi. :)
2011. szept. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Na jó, legyen:


Írj neki Iwiw vagy Facebook on.

Pl: Mi van veled? Hogy telnek a napjaid? stb.


Utána ha válaszol, akkor megemlítheted, hogy ihatnátok egy kávét, sütievés stb.

Megvan a száma akkor hívd fel. Jaj bocsi nem téged akartalak csak véletlen volt. Utána ugyan az amit fent leírtam.


Vagy fuss"véletlenül " össze vele a kedvenc helyén. Amennyiben akar valamit úgy is szóba fog állni veled. Onnan meg rajtad is múlik a dolog.

100 lehetőséged van, ha meg ez elúszott ne bánkódj majd jön 200 másik a helyébe.

2011. szept. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

írj neki neten vagy hívd fel

vagy előbb csak szólj hozzá facebookon egy kommenthez képhez vagy valamihez amit likeol és akkor van téma amiről lehet elkezdeni egy beszélgetést

2011. szept. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
a beszélgetést már elkezdtem, de barátként kezel, mivel elküldtem, hogy éreztessem vele h többet akarok?
2011. szept. 26. 15:52
 10/10 anonim ***** válasza:

Amikor úgy alakul érj finoman a kezéhez. Ülj az ölébe és úgy beszélgess vele. Öleld át. Nézz a szemébe és közben harapj szexin az ajkadba. Vagy egyszerűen hozd fel a témát és mondd meg neki, hogy mi lenne ha... Rengeteg lehetőség van, ha ennyi sem elég akkor írj még.


Ne húzd az időt. Még ma intézd el.

2011. szept. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!