Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MIndenki tud csokolozni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIndenki tud csokolozni? Felek, hogy elrontom az elso csokot!

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy a sport kategóriába raktad a kérdést eléggé rossz jel... :D
2011. okt. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ehh xD kategória fail :'D


de amúgy magától jön elvileg (:


13l

2011. okt. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Beatrix17 ***** válasza:
100%
Az első többnyire nem szokott jó lenni-szinte semmiből!De mivel gyakorlat teszi a mestert,nem kell aggódnod:)
2011. okt. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
fúú az első borzalmas volt! életem második randiján történt, egy olyan pasival aki nagyon bejött. uristen de helyes... (még mindig) annyira fura volt, és nem tudtam hogy mit kell csinálni. végigbénáztam az egészet. azóta nem beszéltem a pasival. de utána smároltam pasikkal az jó volt :D de kivánom hogy neked az első legyen jó. ez ugy kb 1 hónapja történt am. 15l
2011. okt. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, hogy tudok-e, még nem volt alkalmam kipróbálni...

21/f

2011. okt. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
No para :D..tudom hogy nem erre lennél kíváncsi de EZ JÖN MAGÁTÓL ..amúgy meg én is így paráztam és mindent elolvastam róla, de rájöttem hogy hiába :-j Az első nekem tegnap volt és ÉN IMÁDTAM nagyon jó volt :)
2012. okt. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Esz jön magátol.és nem vagy egyedül:) én is félek hogy az 1-ö szar lesz:(


17L

2016. aug. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!