Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ki hisz a mágiában, természetf...

Ki hisz a mágiában, természetfeletti dolgokban?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 17:04
1 2
 1/19 anonim válasza:
82%
nem hiszek. tudok amit tudok.
2010. márc. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%
Aki buta.
2010. márc. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Nem hiszek!
2010. márc. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Dymo ***** válasza:
68%
Maradjon csak a Warhammer könyvekben :) Ha látom a két szememmel,hogy előttem idézett meg egy nekromanta egy zombit,akkor elhiszem :DD
2010. márc. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
én abban hiszek, amit a két szememmel látok, és amit magamon tapasztalok....létezik természetfeletti, már többször is megtapasztaltam
2010. márc. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
56%
Le lett pontozva aki nem hisz benne, tényleg buták vagytok ahogy fentebb is írtam :D
2010. márc. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
48%
én hiszek az ilyenekben,nem érdekel ki mit mond
2010. márc. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
85%
Mindenre van magyarázat, még a természetfelettinek tűnő dolgokra is... bár ez lehet hogy sokszor eléggé kibogozhatatlan.
2010. márc. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%

Nem hiszek!


A Titok című filmről csak annyit, hogy az pont ilyen naiv és hiszékeny embereknek van kitalálva. Népbutítás felsőfokon! És jó pénz csinálnak belőle.


És ahogy látom már 15 évesen elkezdik ilyenekkel szennyezni magukat az emberek már itt is.

Szomorú...

2010. márc. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Szeretnék hinni benne, de egyelőre jegelve van a dolog. Én csak abban hiszek, amit saját szemmel látok, amit már megtapasztaltam.

Ha valami megmagyarázhatatlan dolog történik, azt se tudom teljesen elhinni, csak akkor ha többször megtörténik. Így már biztos, hogy nem véletlen.

Tehát nem igazán hiszek benne, amíg nem tapasztalom. De nem gondolom, hogy nem létezik.

2010. márc. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!