Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Sikerült a "varázslat" mit...

Sikerült a "varázslat" mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 éve szakított velem exbarátom, azt mondta, soha nem szeretett. Elvarázsoltam, h mindig gondoljon rám, soha ne tudjon ettől szabadulni (nem szabványos varázslat volt, saját érzéseim szerint csináltam).

sokáig nem történt semmi, és pár hónapja bevallotta, állandóan rám gondol, rólam álmodik, őrülten kíván, pedig van már jegyese. Többször találkoztunk csak beszélgetni, és mindig azt mondta, ez volt az utolsó, és ezzel lezárta a dolgot, de mindig eltelt vmennyi idő, és új találkozót kért.

arra lennék kíváncsi, egy hasonló varázslat meddig tart, mikor "évül el", és igazából csak a vágyakra hat, az érzelmekre nem?

kérem olyan válaszoljon, aki ért hozzá, és csinált is hasonlót. a kétkedők, "realitásra térítők" véleményei NEM ÉRDEKELNEK, sem a pszichiátert javaslóké!!!!!


2011. máj. 19. 00:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy milyen módon varázsoltad el? Érdekelne...
2011. máj. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
csináltam 1 varázskört 7 piros gyertyával, és a körön belül sok rózsaszín és fehér gyertyával(a kört rózsaszirmokból). a srác hajtincsét, és az én hajtincsemet összefontam, és olvadt viasszal leöntöttem, és kértem azoknak a szellemeit, akiket a szerelmük elhagyott, h segítsenek, h a srác mindig rám gondoljon, és ettől ne bírjon szabadulni...és ezt nagyon sokszor kértem, és megvártam míg leégnek a gyertyák...de nemtom, ez milyen varázslat, m sehol nem olvastam ilyet, és azt sem tudom, meddig tart, m nem emlékszem, h mondtam-e azt, h örökre...
2011. máj. 19. 00:31
 3/15 skarma ***** válasza:
72%

Miért tetted?

Miért kényszerítetted, hogy csak rád gondoljon, ha egyszer nem szeretett? Ez azt jelenti, hogy te sem szeretted őt soha, csak önzőségből csináltad. Mit akartál elérni? És jegyese van? Nincs bűntudatod??

2011. máj. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Kedves kérdező!


Ha ezt tényleg így csináltad ahogy leírtad akkor sanszos hogy sikerült létrehozni egy új rítuálét. A mágia szerencsére a lehető legrugalmasabb szabályokkal rendelkezik de a leírásodból arra következteek hogy valamennyivel te is tisztában vagy.


Azonban elítélendő hogy ezt megteted a partnereddel.

Viszont nem leszek bírája a tettednek azt majd magasabb helyeken megítélik. Azonban javaslom neked hogy old fel a kötést mert csúnya vége lehet a dolognak.


Sajnos ezek a kötések nem évülnek el nincs lejjárási idejük hacsak nem kötöttél ki valamit. Ha ezt még azzal is tetézted hogy kimondod hogy örökr eszóljon akkor ezzel nem csak a mostani életét teszed tönkre hanem a következőket is amiben minidg hozzád fog kötődni.

És ez két élű kard hiszen mi van akkor ha te akarnál szabadulni? Ő akkor is ott lesz követni fog kérdezgetni találkozni akar majd veled pedig ő sem tudja miért. Kvázi átmegy zaklatásba a dolog.


hogyan old fel.


Remélem még megvan a hajtincse a tiéddel együtt az, amit használtál.


Vesd fel a kört 7 fehér gyertyával. Szenteld őket a megtörésnek. A hajfonaton törd fel a viaszpcsétet és szedd szét a két hajat. Kérd hogy törjön meg a varázslatod és engedd szabadon a srácot.


Azt hiszem a többit fel tudod magad is építeni ha oda felé ment visszafelé is sikerülni fog.


Az sem árt ha elismered a vétkességed és vállalod a felelősséget tetteidért.


Azt hiszem ez a legkevesebb amit tehetsz hogy a srác kikeüljön az átkod hatása alól.


Nem mellesleg ez fekete mágia volt...

2011. máj. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

A világ törvénye az, hogy minden hatás kivált egy vele egyenlő, ám ellentétes hatást. Ez alapján minden dologért amit kapunk, egy ugyanakkora értékű dolgot adnunk kell.

DE! Nem ez a helyzet ha olyan dolgokkal kezdesz amik erősen kötődnek bizonyos szellemteremtményekhez. Hidd el, hogy ők milliószoros árat fognak kérni akármilyen kis segítségnek látszó dologért cserébe. Mellesleg ők sem mindenhatók, nem éri meg a rabszolgájuknak lenni ;)

Aki azt hiszi sokat tud a mágiáról meg a szellemvilágról, pont az nem tud semmit.. nem létezik olyan, hogy mágia. Az ember nem képes természetfölötti hatást gyakorolni a környezetére. Nem, egyedül nem. Ha mégis megtörténik a 'csoda' akkor azt nem ő tette, hanem valaki más. Az a valaki pedig egyáltalán nem jószándékból tette amit tett, hanem azért, hogy adósságba verjen. Az adósságot pedig előbb utóbb keményen elkezded törleszteni, de kölcsönző önkényes szabályai szerint.. A kelepcéből pedig nincs kiút, főleg olyanok számára nem akik azt sem tudják mivel van dolguk.

Ez nem 'kétkedő' válasz, nem is a hagyományos értelembe vett 'realitásra térítő' válasz. Egyszerűen gondoltam megosztom veled az igazságot. De, hogy nem fogsz hinni neki az esélyes.. Elvégre ki az aki egy szép álomból fel akarja nyitni a szemét, csakhogy a valóságra eszméljen? Szép napot!

2011. máj. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha akkor magadban tényleg erösan akartad és nem szabtál idöt föleg mint azt irták nem irom mégyszer az örökre szoval akko baj van.

Most csináld mint azt irták és tényleg erösen kell AKARNOD mint mikor elöször csináltad és akkor talán megszünik.(Azér talán mer erröl a modszerröl nem hallottam)

Amugy gratulálok az ujj fajta rituáléhoz el lehetne nevezni valaminek.

Az elöttem szolo egyenlöségröl prédikálonak meg :A full metal alkemist böl szedted xDDD mos nem azé de szted ez igaz ?

2011. máj. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
az a baj, h nem emlékszem, mondtam-e, h örökre - m akk lehet, h + sem lehet szüntetni o.o
2011. máj. 19. 16:22
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Ábrándítsd ki magadból, vagy menjél hozzá, ha már elcseszted :S
2011. máj. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Mindig mondom hogy a szabad akarat nem játék... A mágia még kevésbé, viseld el a következményeket.
2011. máj. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
hmm..úgy látszik nem csak én kísérletezem ilyenekkel. én piros papírból vágtam ki szívecskéket, felálítottam kör alakba a közepére raktam a fényképét átkötve egy fekete cérnával, közben piros gyertyát égettem a körben, amibe bele volt karcolva a neve+szül. dátum. ennek a gyertyával a viaszával az átkötött fényképhez olvasztottam a hajtincsemet, és én is szellemekt kértem, hogy segítsenek. durva volt, hogy érzetem akkor, hogy ott is vannak. nah ezek után sikerült a kötés, boldogan élünk eggyütt de félek milesz ha nem lesz mindig így.
2011. máj. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!