Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Csináltál már szerelmi varázsl...

Csináltál már szerelmi varázslatot/mágiát/kötést? És milyet?

Figyelt kérdés
Mit csináltál?(Én még sosem csináltam de van egy bnőm aki igen és most kíváncsi lettem.Mondjuk én abban hiszek hogy mindenkinek a saját személyiségével kell elvarázsolnia valakit de azért egy próbát meg ér!)
2009. febr. 7. 17:25
 1/9 anonim válasza:
77%

Szia!

En tudok egy receptet, de nagyon durva dolgok kellenek hozzá, és 100%-os hittel kell végigcsinálni!

Amúgy szerintem mukodik...:)

2009. febr. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Igen, csináltam még fiatalabb koromban. Volt egy lány akivel tetszettünk egymásnak, én megcsókoltam és csiribí-csiribá: összejöttünk.
2009. febr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tényleg?ÉS leírnád? A második válaszoló:inkább ne irj!!!!kösz
2009. febr. 7. 17:31
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
a mágiával veszélyes dolog játszani, egy fiú személyiségét teheted tönkre vele egy életre! egy robotot akarsz magad mellé, aki csak azért szeret mert te elvarázsoltad? akkor egy hazugságban élnétek...és hogy kaparod le magadról, ha megunod? mert megcsinálni könnyű a kötést, de szétszedni már sokkal nehezebb....szerintem ne játsz ezzel, és bájold a saját személyi energiáiddal, de holmi kötésekkel...
2009. febr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen,Igazad van!!!(igazából énis igy gondoltam de abba nem gondoltam bele hogyha sikerülne én már nem akarnám akkor mit csinálok)
2009. febr. 7. 17:45
 6/9 anonim válasza:
27%
Hm... Ilyen alacsony IQ szintnél a következőt javaslom: Először vámpírrá kell válnod, aztán 3x itasd meg a véreddel. Így kialakul a vérkötelék, és örökre szerelmes lesz beléd. Tuti recept, annyira, hogy már fantasy könyvekben is leírták!
2009. febr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Igen. Nem is egyszer. Csak az a baj, hogy ha nem jól csinálod, vagy "függő" lesz a srác, vagy veled lesz de nem fog szeretni, vagy máshogy üt vissza.


A vérrel megitatás amúgy nem hülyeség, de nem kell hozzá vámpírrá válni. De el kell fogadnia véredet. (Ennek az ő tudatára van hatása, ha nem hisz benne, vagy nem tudja hogy mit iszik, nem ér semmit.)


A legtöbb mágia a saját tudati energiáid és hited használják. A többi a célpontét. A vudu halálos átkok egyikében egy kibelezett macskát kell az áldozat küszöbére rakni. Aki tudja mit jelent, arra hat, mert elhiszi hogy meg fog halni.



Hatásos és veszélytelen szerelmi mágiák:


Végy két vörös és öt fehér gyertyát. Telihold előtti éjjel az öt fehér gyertyát állítsd fel egy körben, a két vöröset tedd belülre. Míg a gyertyák egyharmadig égnek, gondolj a kívánságodra. Fontos, hogy vagy ne tartalmazzon konkrét személyt, vagy csak arra irányuljon hogy figyeljen fel rád, legyen nála egy esélyed. Ha a kívánság olyasmi hogy "XY szeressen belém", a hatásért lásd a hsz elejét és előbbi kommenteket.


Viaszból formázz meg egy alakot, vagy készíts rongyfigurát. Vörös szalaggal vagy cérnával kötözd át háromszor, minden csomónál hangosan mondd el a kívánságod (erre ugyanaz vonatkozik mint a gyertyásra). Éjjel ásd el egy megfelelő növény tövéhez. Ha megsérted a növény gyökereit, áss mellé néhány forintot.


Ha egy régi szerelmet akarsz visszaszerezni, inkább engedd el. Használj öt fehér gyertyát. Rajzolj fel fehér krétával egy pentagrammát. Hatásosabb ha feléd mutat a csillag egy szára, így oldást jelképez. Tedd középre azokat a holmikat, amik az exhez kötnek, és egy követ amire felírtad a nevét. Miután a gyertyák leégtek, a követ dobd egy folyóba, a holmikat pedig egy dobozba, és ha van szíved ásd el, ha nincs, csak tedd el valahova ahol nincs szem előtt.

2009. febr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
36%

Azt a rohadt, nem is tudtam hogy a vudu mágia magyar valutával dolgozik és hogy a megsértett növényt pénzzel kell kárpótolni.

Azt hiszem ez mindent elmond a szerelmi kötésről.

2010. márc. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hogyne
2023. szept. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!