Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » FONTOS! Szerintetek a fekete...

FONTOS! Szerintetek a fekete mágiához tartozik az elhunyt emberek szellemével folytatott kommunikáció?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 15:43
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Kedves Marivs!

Természetesen sokat segítettél.Azt azonban mond meg kérlek ha erre jársz,hogy miért nem kérhetem médium segítségét?Azért mert mindenki sarlatán,vagy azért,mert kívülálló bevonásával ártanék elhunyt hozzátartozómnak?

Köszönöm.

2011. febr. 24. 22:21
 22/23 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy nem kérhetsz. Természetesen kérhetsz, de 99%-ban valamilyen sarlatánnal fogsz összekerülni, az igazi okkult tudók és mágia használók nem pénzért árulják képességeiket. Másrészt szerintem az ilyen dolgok csak rád és a hozzátartozódra tartoznak, hiszen az életben is veled volt kapcsolatban, egy kívülálló médiumnak semmi köze hozzá, főleg hogy nem is tudod hogy tényleg létrejött-e a kapcsolat, vagy csak beszéli a hülyeségeket. Végső és extrém esetben ajánlom csak a külső közbeavatkozást, de addigis mindent meg kell tenned hogy te teremts kapcsolatot vele.
2011. febr. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nem érdemes ilyesmivel foglalkozni, mert az asztrális tér éhes szellemei fognak veled kapcsolatba lépni.

Bárkinek hazudják magukat, a céljuk életerő rablása.

A jelenlévők aurikus (=finomanyagi) terét látják, az információkat, amiket "üzennek", onnan olvassák ki.

Életerőd rablódhat ilyen cselekményekkel (kezdetben lázasabb örömben, majd depresszióban, életkedv-hiányban fog jelentkezni).

Nem érdemes ilyesmivel foglalkozni!

2011. febr. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!