Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » "Boszorkányok pedig nincsenek"...

"Boszorkányok pedig nincsenek"? Szerinted nem léteznek olyan emberek, akiknek különleges (okkult) képességeik vannak, vagy nagyon értenek a természet adta lehetőségekhez?

Figyelt kérdés
Itt gyakran látom fitymálni az ilyesmit...szerintetek ez az egész humbug? Nincsenek is különleges képességekkel megáldott emberek?
2011. febr. 22. 20:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem léteznek, bár a középkorba tévedésből biztos hogy sok nő szenvedett el dolgokat ez miatt. Azt mondják el bírnak átkozni..
2011. febr. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Vohu Manah ***** válasza:
100%

Kedves véleményezőm!


Köszönet, és tiszteletben tartom a nézeted, de a kedves utólsók között hozzá szólóval értek egyet ez döntés kérdése. Én vallásos vagyok, de nem biblia fanatikus. Értelmezni kell tudni a bibliát is, mert nagyon sok elvonatkoztatott történet van benne. Jézus azt mondta, hogy nem kellenek templomok, mert az az emberben van! A világ folyamatosan változik, az emberek újabb és újabb eseményeket élnek meg. Te sem leszel 10 év múlva ugyanilyen :)

2011. febr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Salx Narval ***** válasza:
Én még nem találkoztam egyetlen egy emberrel sem, akinek természet feletti képességei lettek volna.Engem még hipnotizálni sem tudott senki. Ha én ott vagyok valahol, ott nem repkednek a tárgyak, nem görbül a kanál,nem mozog az asztal, nem jönnek a szellemek.:D Kijelenteni még sem merem, hogy nem létezhetnek ilyen adottságok, főleg, ha belegondolok, milyen dolgokat képesek csinálni autista emberek.Nyilván, ők nem ebbe a kategóriába tartoznak, de náluk azt hiszem kizárható a csalás és az anyagi javak miatt történő szélhámosság.
2011. febr. 24. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nekem van olyan ismerősöm, aki ha rám teszi a kezét, ott azon a ponton megszűnik vagy jelentősen enyhül a fájdalmam. Pl. elmulasztotta a migrénemet. Meg úgy érzem a "vesémbe is lát" ez az illető. Amúgy egy tök átlagos titkárnő, nem gondolnád, sosem beszél róla, csak amikor panaszkodtam odahívott és segített. Nem beszéltünk róla aztán sem.
2011. febr. 24. 10:28
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem végzett véletlenül agykontrollt? :)
2011. febr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Már elmondtam erről a véleményemet: a régi boszorkányok tudással rendelkeztek és pedig az alkimisták tudását birtokolták. Ezt a tudást eretnekségnek vélték és ezért a boszorkány jelzői megnevezéssel nyilvánultak ki. A későbbiekben boszorkány üldözésvolt helyes megnevezés=alkimisták üldözése.
2011. febr. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha hiszitek ha nem, nekem méha vannak látomásaim amik általában teljesülnek pedig csak 12 éves vagyok. De pl. a mamám kissebb fájdalmakat is tud gyógyítani a puszta kezével + jósolni is tud mint pl a nagynénikém vett egy robogót, mama megjósolta hogy balesete lesz, rá 2 nappal elesett a robogójával a térdén 2 zúzódással. Én sem hittem ezekben az abrakadabrákban de mióta kb.: egy pár hónapja azóta más a véleményem úgy hogy szerintem ilyen humbugok igenis vannak! Sorry az esetleges helyesírási hibákért!
2012. júl. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!