Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Fekete mágia könyv?

Fekete mágia könyv?

Figyelt kérdés
mit tudsz róla? olvastad?
2011. márc. 4. 13:21
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

A természet ősi törvénye alapján a gyenge elpusztul az erős fennmarad. Ennél fogva a fekete mágia a mágus eszköze arra hogy igazságot szolgáltasson és megvédje magát, nincs benne semmi rossz.És mivel a természet törvényeivel nem ütközik a karmával sem lehet probléma ha nem "poénból" használjuk.

-Egy boszorkánymester-

2011. márc. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
kedves boszorkány mester (mesélj) nekem a fekete mágiáról légyszi
2011. márc. 8. 21:29
 13/35 A kérdező kommentje:
a fekete szót akartam zárójelbe tenni :D
2011. márc. 8. 21:50
 14/35 Zolush ***** válasza:

Minek neked Fekete mágia könyv??

Olyat csak rosz emberek használnak!!! Már bocs..

2011. márc. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

Nálam sokkal bölcsebb ember is megfogalmazta már tehát adok 2 linket és jó olvasgatást:) nem hosszú ne ijedj meg.


[link]


[link]

2011. márc. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
oké köszi :)
2011. márc. 9. 16:58
 17/35 anonim ***** válasza:

bakker! amikor olvasgatom a kis könyvecskéimet azt hittem, hogy csak szívatnak az írók, de úgy tűnik tényleg vannak olyanok, akik szerint a fekete mágia használata a helyes út.


nos kedves kérdezőnek:

fekete mágiának minősül minden olyan mágikus tett, cselekedet, amivel a másik számára ártunk vagy az akarata nélkül piszkálunk a karmájába (ezért nem szabad egy hívő keresztény asszonyt sem gyógyítani a tudta nélkül, mivel ő megveti a boszorkány praktikákat és többet ártunk neki mint sem használunk).


nos és ebből kifolyólag valóban vannak olyan könyvek, amit kérdeztél. ezek olyan könyvek, amik arról szólnak, hogy miként segítsük magunkat jobb helyzetbe egy másik emberen átgázolva.

gondolom biztos hallottál már a régi fekete misékről. ott az orgiák mellett egy újszülött vérét vették. szóval ha olyan könyvet találsz, amik ilyesmiről szólnak és részletesen leírják a rituálét akkor már gondolhatod mi van a kezedbe.

szerintem nincs olyan könyv aminek ez lenne a címe pl: értekezés a fekete mágia művészetéről (értekezés a fehér mágiáról c. könyv valóban létezik). szóval a tartalmából kell megítélni, mert lehet, hogy az írója nem is így gondolja (mint pl az előbbi "boszorkánymester") - a boszorkányok sose hívják magukat boszorkány mesternek erről ennyit -"-.

2011. márc. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

kedves utolsó, a férfi boszorkány megnevezése "boszorkánymester" :D az angolban sem "witch"-nek (boszorkánynak) hívják a férfi boszorkányt hanem "warlock"-nak (azaz boszorkánymesternek:D) erre szokták mondani hogy ha hallgattál volna bölcsebb maradtál volna.:)

És a fekete mágiában nincs se csecsemő vér se semmilyen "orgasztikus fekete mise", ezeket csak divatsátánisták űzik. Én magam is sátánista vagyok de én tudom hogy milyen Lucifer valójában, és már az a tény hogy a Fényhozó számára az élet és a gyerek is szent, már a véráldozat is kivan zárva. Szóval állva tapsolok hatalmas bölcsességed előtt...

2011. márc. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
oké köszi. Volt aki olvasott is ilyet? írjon belőle mik voltak (konkrétabban is) :D
2011. márc. 10. 22:12
 20/35 anonim ***** válasza:

Fiszhez.


Régóta érdekelt, hogy Lucifert miért nevezték így ? Az fényhozót jelent. Hogyan lehet egy gonosz alakot így nevezni. Sajnos erre nem tudott senki kielégítő választ adni, pedig kerestem. Az egyházból azt mondják azt valójában nem úgy hívták csak hiedelem. A Jehova tanúi is azt mondták, hogy ez nem igaz, de szerintem mégis, azonban nem tudom miért.

2011. márc. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!