Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Fekete mágia könyv?

Fekete mágia könyv?

Figyelt kérdés
mit tudsz róla? olvastad?
2011. márc. 4. 13:21
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Lucifer egyáltalán nem gonosz, ez csak keresztények által terjesztett böszmeség. Valójában Ő az emberiség igazi istene, és a tudás és az igazság elhozója. Ha olvastad a bibliát ott sem csinált semmi "gonoszat" mégis "bestia" stb. jelzőkkel illették. Isten tömegmészárlásait dicsőíti a biblia mégis Lucifer a "rossz". Lucifer tudást adott az embernek (ezt még a keresztény/zsidó biblia is megírja) és halhatatlanságot is akart ha nem akadályozzák meg.Egyébként a Sátán szó héberül azt jelenti hogy "ellenfél" (a keresztény/zsidó isten ellenfele) és nem ellenség. És mennyünk kicsit korábbra:A “Satnam” és a “Sa Ta Na Ma” szent mantrák, amiket a kundalini (kígyó) meditációban használnak. Az Ősi Szanszkrit az egyik legrégibb, legősibb ismert nyelv, az első négy hangja pedig a SA, TA, NA, és MA. A “Sa” jelentése végtelen, a Ta jelentése élet, míg a Na halált, a Ma pedig újjászületést jelent. A “SATAN” minden variációja a Szanszkritben IGAZSÁGOT jelent. Remélem kielégítő és érthető választ tudtam adni kérdésedre.
2011. márc. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

A tudás, igazság elhozója másik démon, az, aki a tüzet és mágiát is elhozta nekünk.

Lucifer valóban önös érdekektől vezérelve fordult szembe a nagyöreggel, hasonlóan ahhoz, ahogy mondják róla,

de nagy különbség, hogy ő szabadságot választott a birkaszolgálat helyett, és az úgynevezett sátánisták is csak annyiban kapcsolódnak hozzá, hogy a saját szabadságukat hirdetik.

2011. márc. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
milyen beteg gondolatok :D
2011. márc. 11. 19:12
 24/35 anonim ***** válasza:
36%
Lucifer azért fordult isten és bandája ellen mert ki akart állni az emberiség mellett, és igen egy kicsit önös érdek de szerintem teljesen jogos hogy önmagát minden más isten felé emelje.
2011. márc. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Kössz Fisz ! Kimerítő alapossággal választ kaptam kérdésemre. Szerintem ez földönkívüli civilizációk háborújára utal. Isten lenne a győztes fél, aki nem biztos hogy a jót testesíti meg és nyílván messze áll az Istenségtől.


Most viszont még azt nem értem, hogy mire utal ÉVA neve a paradicsomban és miért éppen ALMA fa, az is jelent valamit. A paradicsom lehetett Atlantisz ?

2011. márc. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

földönkívüli civilizációk háborúja

hát ti készek vagytok..

2011. márc. 14. 19:31
 27/35 anonim válasza:
igen és agyon vernélek vele
2011. márc. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen, és igen valóban földönkívüli civilizációk háborújáról van szó gyakorlatilag, sajnos az istenek 1/3-a állt csak Lucifer mellé ezért vesztettünk, és ezért törölték el az ősi vallásainkat és az hogy a keresztény vallással helyettesítsék őket, és ezért nevezik az ősi isteneinket/démonokat (emberekhez barátságos idegenek) mindenféle bestiának.
2011. márc. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
A kérdésidről elfeledkeztem, bocsánat, akkor még hozzá fűzném hogy Atlantisz és Lemúria vagy az istenek fő támaszpontjai voltak (távoztuk kor nem hagyhattak maguk után nyomot, ezért kellett pusztulniuk) vagy a legősibb civilizációink amit igen, akár nevezhetünk paradicsomnak is.
2011. márc. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
ha nem fekete mágia könyves történeteket írtok akkor ne írjatok légyszi
2011. márc. 15. 21:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!