Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Fekete mágia könyv?

Fekete mágia könyv?

Figyelt kérdés
mit tudsz róla? olvastad?
2011. márc. 4. 13:21
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Köszi Fisz !


Viszont azt még mindíg nem értem, hogy mire utal ÉVA neve a paradicsomban és miért éppen ALMA fa, az is jelent valamit.


Miért pont alma fa ? És Éva miért pont az a név ? ez is jelent valamit.

2011. márc. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Sajnálom de erről nem tudok, pedig lehet hogy tudnom kéne..:D A bibliába a rengeteg hazugságba bele van szőve elég sok rejtett okkult tartalom is tehát lehetséges hogy van valami jelentése.
2011. márc. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
kérdésre válaszoljatok légyszives
2011. márc. 20. 21:40
 34/35 BlaBlakon válasza:

Fisz!


Végre valaki! Végre valaki, aki ki meri mondani a valót, és nem csak nyomatja a szokásos orrvérzésig ismert mantrát. "Isten a Jó, Lucifer a gonosz, Isten a Hős, Lucifer meg maga az ördög". Végre valaki, aki ki meri mondani, hogy attól, hogy egy "Angyal" lezuhan, még az marad ami. Angyal. Mert akárhogy is nézzük, elméletileg fajilag sem változott. Továbbá... hogy nem Isten az aki a valódi istenség lenne, hanem az, aki a Tudást adta.

És persze... végre valaki, aki tisztában van a Boszorkánymester szó jelentésével. Mert ugye ahogy Te magad is mondtad... A férfi megjelölés, a "Boszorkánymester" szó merőben eltér a "mester boszorkánytól". Nem csak szórendben. Komolyan mondom felüdítő volt olvasni a posztjaidat, hogy TE logikus úton gondolkozol.


Hogy egy klasszikus szavaival éljek, bár kissé eltérő témában...


"Olvastam, költőtárs, olvastam művedet,

S nagy az én szívemnek ő gyönyörűsége."

2012. jan. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Mózes öt (hat) könyvében elég sok fekete mágia található.


Ez nem vicc.

2012. febr. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!