Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van egy könyv amit három éve...

Van egy könyv amit három éve nem tudok megszerezni. Az első két rész megvan, hogy szerezhetem meg a harmadikat?

Figyelt kérdés
A könyveket Franz Bardon írta, nekem a harmadikra lenne szükségem, Az igazi kabbala kulcsa című könyvre. Az első két részt lbiriből megrendeltem, de ezt a harmadikat, akárhová utazom, akárhol keresem, akárhonnan rendelem, sehol sem sikerül beszerezni. Valami tanács? (Légyszives ne azt írjátok hogy keresd antikváriumban)
2011. ápr. 28. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Jegyezd elő a bookline-on, akkor ha bejön egy antikváriumba, akkor megkapod.

[link]

2011. ápr. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. ápr. 28. 14:51
 3/10 anonim válasza:
Próbáld még a vaterán vagy a tesz-vesz-en. Én sokszor ott találom meg a keresett könyvet.
2011. ápr. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi
2011. ápr. 30. 14:46
 5/10 homo ludensz ***** válasza:
Nekem is 2 van meg Az igazi beavatás útja és A mágikus idézés gyakorlata. Kezemben volt még egy tőle de az jó részt az ő életéről szólt így azt kihagytam,de fogalmam sincs magyarul hány könyve jelent meg.
2011. máj. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Van ismerősöm akinek megvan a 3. csak nagyon messze lakik és így körülményes kölcsönkérni vagy bármi, lefénymásolni meg kb egy év...:D És azt hiszem 2010 ben jelent meg a 4. pedig élete során csak hármat írt. nézz utána hogy történt ha érdekel. Egyébként hogy tetszik az első kettő? elkezdted csinálni?
2011. máj. 4. 00:44
 7/10 homo ludensz ***** válasza:
Nekem olyan szerencsém volt hogy kb.40-en kezdtük a tíz leckét tanulni és havonta jöttünk össze megkonzultáltuk hogy ki meddig mélyült el benne. Azután belekezdtünk a következőbe. Volt egy tapasztaltnak vélt vezetőnk aki ezt összefogta és addig nem mentünk tovább míg mindenki egy elfogadható szinten nem volt. Gyakorlatilag ott már mindenki túl volt néhány beavatáson az ezotéria más területéből,de így is volt lemorzsolódás 22-en fejeztük be.Készítenünk kellett fekete homorú tükröt és egyéb eszközöket amelyeknek később nagy hasznát vettük. Emlékezetem szerint összejártunk nagy két évig,bevallom nekem hiányzoznak a hasonszőrű társaim.
2011. máj. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
és mennyi idő alatt fejeztétek be az első könyvet? te már foglalkozol a harmadikkal? vagy már azt is befejezted? én hogy tudnék bekerülni szerinted ilyen társaságba?
2011. máj. 6. 13:59
 9/10 anonim ***** válasza:

*****

Ebben a torrentben megvan angolul.

The Key To The True Qabbalah



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. máj. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi de azóta már találtam egy boltot és ma jött meg :)
2011. máj. 7. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!