Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szeretném megvenni a Setét...

Szeretném megvenni a Setét torony c. könyv első részét, de dehol sincs meg. Honnan tudnám letölteni esetleg ingyenesen?

Figyelt kérdés

A Vaterán láttam a teljes sorozatot is már, de addig nem venném meg az összeset, amig nem olvastam az elsőt...

Vagy ha valaki eladná a saját példányát, én vevő lennék rá:)


2011. aug. 3. 15:54
 1/1 nobile86 válasza:

Kedves Kérdező,


Tudom, baromi régi a kérdés, de ha nem jutottál hozzá még nyomtatott formában, és Stephen King a Setét torony sorozatáról van szó, akkor elküldöm elektronikusan az első hatot ha küldessz mail címet privátban.

Egyébként én nagy King rajongó vagyok, de a setét torony 1et kétszer kezdtem el eddig és kb. az 50. oldalig jutottam. Mondják hogy nem horror hanem inkább fantasy, és valszeg nekem pont ezért nem tetszett, nekem olyan volt mintha egy meghatározhatatlan korból, egy meghatározhatatlan hellyel egy videójátékot kezdtem volna el olvasni.

2016. dec. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!