Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan tudok kapcsolatba...

Hogyan tudok kapcsolatba lépni az ördöggel és alkut kötni vele?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 20:24
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/104 anonim ***** válasza:

16:44-nek: íme az agymosás. Anagyon ügyes vagy egy idióta filmből hoztál fel példát. Ez igen. Valójában ez nem így működik.


Utolsónak, nekem nincs arra időm hogy a te szórakoztatásodra vitatkozzam veled. Ha az összes eddigi válaszomat elolvastad, foglalkozom veled. Írhatsz privit, senki nem tart vissza, válaszolni is fogok rá.

2011. máj. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/104 anonim válasza:
83%
Valaki írta,hogy inkább Istentől kérj segítséget.Szerintem is inkább ezt tedd!Hidd el segít!Erre nem gondoltál?
2011. máj. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/104 anonim ***** válasza:
ÚGy tudod odahívni hogy fejenállva keversz egy tál zsírszegény pudingot közben órdítva énled ezt : heje huja vigalom itt a lelkem eladom
2011. máj. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/104 anonim ***** válasza:
78%

A legjobb módszer: öld meg magad.

Ha az Istentől kapott életet a szándékos bűnbe esés miatt eldobod, akkor biztosan a pokolba kerülsz, és akkor kedvedre alkudozhatsz az ördöggel.

Bár akkor övé lesz a lelked, de nem kapsz semmit, szóval... mind1

2011. máj. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/104 anonim ***** válasza:
100%
Egyre több hülyeség jön össze!
2011. máj. 17. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/104 anonim válasza:

szerintem ne akard eladni a lelked az ördögnek :)

Az Egyház szerint az ördög célja, h a pokolba kerülj, szóval elméletileg ez lehetséges, de ha belegondolsz, h 50 évért cserébe odaadod magadat örökké, hát az nem jó alku.(mert ugye az örökké az még csak nem is 1000000000 év, hanem szó szoros értelembe vett örökké)

Szóval ha akarsz vkihez fordulni, akkor az inkább Isten legyen, de ő sem azt fogja csinálja majd, h egy ima után már beléd fog szeretni a választottad, mert ott van a srác szabad akarata, amit Isten tiszteletben tart. De kérheted tőle, h boldog életed legyen, amit megadhat. :D

2011. máj. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/104 anonim válasza:
Fisz, ha Enki tényleg létezik, akkor miért hagyta, h a vallásáról a Földön élő emberek nagy része ne is tudjon. Ja és kérlek a zsidó és a keresztény hitet ne keverd, illetve a zsidó nép tagjai nem mind zsidó vallásúak. Ezen kívül semmi tényt nem tudtál mondani, nem csodálkozom, h senkit nem tudtál meggyőzni. Viszont igazad volt, h volt keresztény inkvizíció, de erről már a kereszténység is bevallotta, h óriási hiba volt, és ez már NEM létezik. Ja és ha Enki annyira jó és azt akarja, h az embernek szép és jó élete legyen, miért van tele az általad linkelt honlap koponyákkal és nem virágokkal, vagy szívecskékkel. Agy-mosottaknak nevezel minket, és nem bírsz belenyugodni, h mi más dolgokban hiszünk, pedig én egy rossz szóval nem illettem a hitedet, csak nem értem a logikai kapcsolatot az írásaid között, pedig nem vagyok gyengeelméjű.
2011. máj. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/104 anonim ***** válasza:

Enki az Istenek 1/3-át tudta csak maga mellé állítani amikor kiállt a szabad akarat fontossága mellett, idővel a hatalmas túlerő felülkerekedett rajta és az Ő Démonjain, megkötötték őket. Ezért léteznek csak a középkori grimoire-ok mivel a megkötött Démonok nem tudtak védekezni.

A kereszténység egy zsidó találmány. Nem véletlenül van a keresztények bibliájában KIEMELT szerepe a zsidóságnak.

Most ha a kereszténység elismerte hogy bocsi hiba volt lemészárolni annyi embert a lehető legbetegebb módszerekkel amit a beteg keresztény elme csak kitalálni tudott, akkor én kérek elnézést, én voltam a h*lye, így már meg sem történt... Ha a keresztény isten csak létezne, nem engedte volna hogy a követői ilyen módszerrel hirdessék a "szeretetet". Az oldal amit linkeltem a keresztény halálgyárról szólt, azért van halálfejes díszítése.

2011. máj. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/104 anonim ***** válasza:
57%

Na figyelj csak,Fisz!

A kereszténység egyáltalán nem egy "zsidó találmány",Isten létezik,a démonok pedig gonosz teremtmények!Ne gyalázd a keresztény vallást,mert nagyon is azt teszed!És én nem tűröm,ahogy sokan mások se!

Gondolj bele,hogyan lennének most szentek,ha nem áldozták volna fel magukat egyesek az Egy Igaz Istenért!

Kedves kérdező!Mindenki rátalál az igaz szerelmére,hiszen Isten is Ádámot,és Évát teremtett,nem pedig csak az egyiket!Ha a hited erős,megkapod azt,akit az Isten neked szánt,hogy boldog legyél vele,és ő veled!

2011. aug. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/104 anonim ***** válasza:
Utolsó, tanulj egy kis vallás történelmet, TÉNY hogy a kereszténység a zsidó vallásból fejlődött ki, és most te itt az én vallásomat gyalázod azzal hogy a Démonokat gonosznak nevezed, így ugyanott tartunk.
2011. aug. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!