Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan tudok kapcsolatba...

Hogyan tudok kapcsolatba lépni az ördöggel és alkut kötni vele?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 20:24
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/104 anonim ***** válasza:
6%

Ha már ennyien leírták a válaszukat,akkor én miért ne?:)

Valóban,a lelkünket Istentől kaptuk.Én vallásos ember vagyok,de nagyon foglalkoztatnak a természet feletti lények,köztük a démonok,Sátán,stb.Sok ilyen könyvet is olvasok ezekkel kapcsolatban.Ha a Sátánnal,és segítőivel kapcsolatba kerülsz bármi útján,akkor nagyon rossz életed lesz folytatólag.Ha megszáll valakit egy démon akaratlanul,annak súlyos elmezavarai lesznek.A démonok Sátán segédjei,és csak démonűzéssel lehet visszaküldeni őket a démoni dimenzióba.Ami pedig vagy sikerül,vagy nem a démon erejétől,valamint attól,hogy mennyire váltál vele egyé.

Az helyett,hogy az Ördöggel akarsz alkut kötni,megcsinálhatod,ha úgy érzed,az fontosabb,mint,hogy boldogan élj.Egy ilyen alkunak nagy ára van.Ha meg akarod csinálni,akkor biztosan nem akadályozhat benne senki.De én inkább azt mondom,hogy Istenhez mondj el egy imát,de olyant,ami szívedből szól,és te találod ki akkor.Említsd meg benne annak a nevét,akit szeretsz,és erősen gondolj rá,és legyen nagy akaraterőd!

2011. máj. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/104 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem senkivel ne köss alkut, maximum a piacon az árussal.
2011. máj. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/104 anonim ***** válasza:
100%

mákod van hogy ide jöttél,látod,ha nagyon akarsz,megtalálsz! mondhatod!!

aláírás: Az Ördög

2011. máj. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/104 Jóska Pista Sanyi válasza:
Ha istentől kell valami akkor szóljatok. :D
2011. máj. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/104 anonim ***** válasza:
100%
Amint látom semki sem veszi komolyan ördögi problémádat, aki pedig igen ott valami baj van, lehet, hogy már őt szállta meg a démon.
2011. máj. 7. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/104 anonim ***** válasza:
43%
Olvasd vissza a válaszaimat kedves kérdező, benne van az igazság. Ezekre ne is figyelj.
2011. máj. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/104 anonim válasza:
100%
Szerintem nézd meg hátha fenn van fészen! Ilyen hülyeséget kapcsolatba lépni az ördöggel... -_-" Azért ez már túlzás na mind 1 javaslom várj egy kicsit úgyis megtalálod majd az igazit 99,9% ban biztos vagyok benne
2011. máj. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/104 anonim ***** válasza:
83%

20:00 be vagy oltva XD

kérdező ne zavard sátánt mert a végén eljő és neked lessz rossz

2011. máj. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/104 anonim ***** válasza:
66%
Sátán eddig az ellenségein kívül még senkinek nem tett rosszat. Ha nem vagy zsidó és tisztelettudó vagy vele akkor minden rendben.
2011. máj. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/104 anonim ***** válasza:
83%

Rég olvastam ennyi ostobaságot.

Isten létezik, és segít, ha kéred.


Amúgy mindenkinek ajánlom ezt a könyvet: [link]

Nem hosszú és érdekes :)

2011. máj. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!