Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan tudok kapcsolatba...

Hogyan tudok kapcsolatba lépni az ördöggel és alkut kötni vele?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 20:24
 81/104 anonim ***** válasza:
100%
Szólítottál! Itt vagyok.
2011. máj. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/104 anonim ***** válasza:
Na ne ismételjem magam, már megint istenről károg egy agy-mosott...
2011. máj. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/104 anonim ***** válasza:

Tudod,Fisz,te vagy az agymosott!Isten nagyon is létezik,már tapasztaltam is!100%,hogy ha a Sátán segítségét kéred,nagyon föld alá süllyedsz,mert átvág!És jól jár a felajánlott alkuddal!Nem is beszélve arról,hogy milyen lesz az életed folytatása!Ismerek nem egy embert,aki nagyon megszívta az eféle alkukötést...

Azt mondom,hogy ne próbálkozz ilyennel,hanem csatlakozom az előttem lévők válaszához:imádkozz Istenhez!

2011. máj. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/104 anonim ***** válasza:
Tapasztaltad te.:) A te istened annyira valóságos mint a tele tabik. A tv-be láthatod őket de tudod hogy csak ott léteznek. Fikció. A sok agy-mosott ráfog olyan h*lyeségeket "istenre" és ezzel álltatja a többi agy-mosottat. Enkivel akit ti Ördögnek neveztek nem lehet alkut kötni. Csupán segít téged ha elfogadod a valóságot.
2011. máj. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/104 Jonny99 válasza:
szerintem te hülye vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. máj. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/104 anonim ***** válasza:
Ezt a primitív,bugyuta témát ennyien,ilyen soká vitatják!!!!Semmmi értelme az egésznek!Vannak ennél sokkal de sokkal értelmesebb témák.
2011. máj. 13. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/104 anonim ***** válasza:

Szerintem ha rendes életet akarsz Élni ne köss szövetséget a sátánnal semmi képpen. Karma és hát maga a sátán szempontjából is. A népmesékben is mindíg kiderült hogy a sátán úgy köt alkut hogy az ő javára legyen és te meg nem úgy kapod meg amit akarsz mint ahogy elképzeled.


Pl. Valaki apja rákos. Motorozik. A fia alkut köt a sátánnal. Másnapra az apja meggyógyul...



Utána találkozik apja a sátánnal az utcán( ember alakjában) később elüti a srác apját egy autó

2011. máj. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/104 anonim ***** válasza:
Ha elég erős a hited bármit megtehetsz! Miért rögtön a gonoszhoz rohansz amikor ott van az Isten :)
2011. máj. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/104 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek az ördögben meg az istenben. De ha még is léteznek, és igaz amit mondanak róluk, akkor megkérdezném, TE MEGHIBBANTÁL?
2011. máj. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/104 anonim ***** válasza:

Az ördöggel nem tudsz kapcsolatba lépni mert nem létezik úgy ahogy semmi ilyen spirituális dolog nem létezik és az egész hazugság.


U.I.: Fisz ha olvasod ezt add már meg az e-mail címed mert szívesen elvitatkoznék veled :D de most viccen kívül nagyon szeretek erről a témáról vitatkozni fanatikusokkal :)

2011. máj. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!